Naprawa ciągów pieszych wokół budynku Biblioteki Jagiellońskiej przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie wraz z remontem miejsc postojowych dla rowerów
UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00094341
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00094341/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-14 12:06
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-81d1c367-67d7-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 6750002236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00094341 z dnia 2023-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa ciągów pieszych wokół budynku Biblioteki Jagiellońskiej przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie wraz z remontem miejsc postojowych dla rowerów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych UJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gołębia 24
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-007
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 12 663 10 68
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewa.lason@uj.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uj.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.uj.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa ciągów pieszych wokół budynku Biblioteki Jagiellońskiej przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie wraz z remontem miejsc postojowych dla rowerów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81d1c367-67d7-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00094341
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00120341/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Naprawa ciągów pieszych wokół budynku wraz ze schodami od strony ul. Oleandry
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00333941/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 80.272.324.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 543510,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie naprawy - remontu ciągów pieszych wokół budynku Biblioteki Jagiellońskiej w Krakowie wraz z remontem miejsc postojowych dla rowerów przed budynkiem.
2. Prace objęte przedmiotem zamówienia stanowią kontynuację prac realizowanych od 2020 roku.
3. Prace muszą być zrealizowane zgodnie z: dokumentacją projektową „Projekt remontu – naprawa uszkodzeń i wad ciągów pieszych wokół budynku oraz naprawa uszkodzeń i wad elewacji budynku Biblioteki Jagiellońskiej w Krakowie”, pozwoleniem na budowę nr 971/6740.2/2019 z dnia 17.09.2019 r., pozwoleniem Miejskiego Konserwatora Zabytków nr 553/19 z dnia 11.06.2019 r. oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB).
4. Dokumentacja projektowa znajdująca się w załączniku A została załączona w całości, ale do realizacji czyli przedmiotem postepowania jest naprawa- remont części ciągów pieszych opisana w dokumentacji dostępnej na stronie prowadzonego postepowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 589993,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 589993,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 589993,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krzysztof Łach Przedsiębiorstwo Budowlane „PREBUDREM” 30-737 Kraków
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6791534119
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1. Rozeta Konserwacja Zabytków Katarzyna Sułkowska, 32-065 Krzeszowice ul. Wierzbowa 14 – Kierownik robót konserwatorskich.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 589993,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni
| 2023-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |