Dostawa oleju lekkiego opałowego na potrzeby Gminy Nowe Miasto Lubawskie i jej jednostek organizacyjnych w roku 2025
Gmina Nowe Miasto Lubawskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00046651
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00046651/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-20 09:44
- Lokalizacja
- Mszanowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b03662ad-23b8-4f78-8350-66ad3da951d7
- Identyfikator
- 8771468461
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Wykonawcy
2 przyznane
OLKOP BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGolub Dobrzyń, PL · lot 0
124 837,62 PLNOLKOP BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGolub Dobrzyń, PL · lot 1
80 540,4 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00046651 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju lekkiego opałowego na potrzeby Gminy Nowe Miasto Lubawskie i jej jednostek organizacyjnych w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowe Miasto Lubawskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118922
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podleśna 1
1.5.2.) Miejscowość: Mszanowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 56 472 63 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminanml.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanml.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b03662ad-23b8-4f78-8350-66ad3da951d71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju lekkiego opałowego na potrzeby Gminy Nowe Miasto Lubawskie i jej jednostek organizacyjnych w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b03662ad-23b8-4f78-8350-66ad3da951d7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00046651
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00628296
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RD.271.1.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 180438,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia części I obejmuje:Dostawę oleju opałowego lekkiego na potrzeby Gminy Nowe Miasto Lubawskie do następujących obiektów (łącznie 31 m3):
- Urząd Gminy w Mszanowie, ul. Podleśna 1, 13-300 Mszanowo – 12 m3
- świetlica w Gwiździnach, Gwiździny 123, 13-300 Gwiździny - 15 m3
- świetlica w Jamielniku, ul. Jana Pawła II, 13-332 Jamielnik - 4 m3
a) Dostarczony olej opałowy powinien być I klasy jakości i spełniać następujące warunki jakościowe określone Polską Normą oraz charakteryzować się następującymi parametrami:
- gęstość: w 15oC – max 0,860 kg/l (lub w 20oC – max 0,835 kg/l),
- wartość opałowa – min 42,6 MJ/kg,
- temperatura zapłonu – min 56oC,
- zawartość siarki – max 0,10 %,
- lepkość kinetyczna – max 6,00 m2/s.
b) Dostawa opału odbywać się będzie sukcesywnie w okresie trwania umowy.
Pojedyncza dostawa wynosić będzie minimum 0,9 m3, a w wyjątkowych przypadkach nie mniej niż 0,5 m3.
c) Dane dotyczące ilości są danymi szacunkowymi, Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości dostaw w ilości do 20% w zależności od warunków atmosferycznych w okresie grzewczym. Wykonawcy nie przysługuje prawo roszczeń z tego tytułu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
4.5.5.) Wartość części: 109678,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby Szkoły Podstawowej w Radomnie- 20 m3
a) Dostarczony olej opałowy powinien być I klasy jakości i spełniać następujące warunki jakościowe określone Polską Normą oraz charakteryzować się następującymi parametrami:
• gęstość: w 15oC – max 0,860 kg/l (lub w 20oC – max 0,835 kg/l),
• wartość opałowa – min 42,6 MJ/kg,
• temperatura zapłonu – min 56oC,
• zawartość siarki – max 0,10 %,
• lepkość kinetyczna – max 6,00 m2/s.
b) Dostawa opału odbywać się będzie sukcesywnie w okresie trwania umowy.
Pojedyncza dostawa wynosić będzie minimum 0,9 m3, a w wyjątkowych przypadkach nie mniej niż 0,5 m3.
c) Dane dotyczące ilości są danymi szacunkowymi, Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości dostaw w ilości do 20% w zależności od warunków atmosferycznych w okresie grzewczym. Wykonawcy nie przysługuje prawo roszczeń z tego tytułu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
4.5.5.) Wartość części: 70760,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124837,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 125790,87 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124837,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLKOP BIS sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 360862079
7.3.3) Ulica: Szosa Rypińska 26
7.3.4) Miejscowość: Golub-Dobrzyń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-400
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124837,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-13 do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80540,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81155,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 80540,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLKOP BIS sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 360862079
7.3.3) Ulica: Szosa Rypińska 26
7.3.4) Miejscowość: Golub-Dobrzyń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-400
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 80540,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-13 do 2025-12-31| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |