PRZEBUDOWA REMIZO – ŚWIETLICY W M. KAMIONKI DUŻE, GMINA ŁYSOMICE
GMINA ŁYSOMICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00095112
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00095112/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-14 14:46
- Lokalizacja
- Łysomice, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94c3ddbe-82bc-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 8792593527
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00095112 z dnia 2023-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA REMIZO – ŚWIETLICY W M. KAMIONKI DUŻE, GMINA ŁYSOMICE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁYSOMICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 8
1.5.2.) Miejscowość: Łysomice
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-148
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lysomice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lysomice.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA REMIZO – ŚWIETLICY W M. KAMIONKI DUŻE, GMINA ŁYSOMICE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94c3ddbe-82bc-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00095112
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017895/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa remizo-świetlicy w m. Kamionki Duże
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00514692
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gm. jako podm zam. jest jedn. sekt. finan. publ., która posiada 100% udzi. w spółce ZUK Łysomice Sp. z o.o. w Gostk. Jako
jedyny wspól. odgrywa decyd. rolę w zakr. jej cel. strateg., obszar. działal., co znaj. swoje odzwier. w akcie założ. sp. (akt
notar. z dnia 30.12.2016 r. Rep. A nr 3021/2016). Ponadto 90% działal. spółki dot. zadań powie. jej przez Gm. w ram. aktu
założy. Spó. wyk. zad. gm. w oparciu o mająt. należ. pośred. lub bezpośred. do niej. Do zad. tych nale. przede wszyst.
zaopat. w wodę, zapew. odprow. ścieków, działal. usług. zw. z zagosp. teren. zielon., rob. zw. bud. dróg i całorocznego
utrzym. ulic, chodni., parking., sprzątanie. W ram. realiz. zadań Sp. otrzy. od Gm. rekompensa pieniężną lub pobiera
bezpośred. od odbior. opłaty, które stano. to przychody w ponad 90% ogólne, cał. przychody sp. ZUK nie ma udzi. kapit.
prywatn. Przedst. stan fakt. wyczer. art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 Pzp, na podst. któr. możl. jest udziel.
zamów. pub. własnej spółce.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.32.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa remizo – świetlicy w m. Kamionki Duże, gmina Łysomice, województwo kujawsko – pomorskie, powiat toruński.
2. W zakres robót wchodzi wykonanie:
a) robót budowlanych (w tym roboty: rozbiórkowe, żelbetowe, murowe, zbrojarskie, wykonanie: stolarki drzwiowej i witryny, stropodach wentylowany, kominy ponad dachem, ocieplenie i elewacja, roboty dekarsko-blacharskie, warstwy posadzkowe, roboty wewnętrzne wykończeniowe);
b) przebudowy instalacji centralnego ogrzewania;
c) rozdzielni;
d) instalacji wewnętrznej;
e) innych robót zawartych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
3. Zakres robót w ramach ustalonego wynagrodzenia obejmuje ponadto:
a) sporządzenie dokumentacji powykonawczej, opisanej i skompletowanej w dwóch egzemplarzach, zawierającą m.in. inwentaryzację geodezyjną powykonawczą wraz ze szkicami i zestawieniem parametrów technicznych obiektu;
b) wykonania własnym kosztem i staraniem wszystkie wymagane prawem próby i badania a ich wyniki, zezwolenia, zaświadczenia i certyfikaty przedłożyć wraz z wnioskiem o dokonanie odbioru końcowego;
c) uzyskanie, skompletowanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentów niezbędnych do uzyskania przez Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie, zależnych od Wykonawcy.
d) inne prace związane z procesem budowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: dokumentacja techniczna pn.: „Nadbudowa oraz zmiana konstrukcji dachu istniejącego budynku użyteczności publicznej (budynek remizo – świetlicy)
w miejscowości Kamionki Duże 13” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa remizo – świetlicy w m. Kamionki Duże”, w tym między innymi dokumentacja projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (dalej zwana STWiORB) oraz pozostałe dokumenty – stanowiące załącznik do zaproszenia do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 550000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 550000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 550000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Komunalnych Łysomice Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792600794
7.3.4) Miejscowość: Gostkowo 21e
7.3.5) Kod pocztowy: 87-148
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 550000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |