Rewitalizacja Rynku w Suchej Beskidzkiej
GMINA SUCHA BESKIDZKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00095243
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00095243/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-14 15:16
- Lokalizacja
- Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ffe3c66-9af4-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 5521567404
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00095243 z dnia 2023-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja Rynku w Suchej Beskidzkiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUCHA BESKIDZKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181920
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 19
1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sucha-beskidzka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sucha-beskidzka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9ffe3c66-9af4-11ed-b4ea-f64d350121d21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja Rynku w Suchej Beskidzkiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ffe3c66-9af4-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00095243
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035137/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rewitalizacja Rynku w Suchej Beskidzkiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00052120
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty związane z rewitalizacją Rynku w Suchej Beskidzkiej. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
- przebudowę infrastruktury podziemnej i nadziemnej;
- wykonanie nawierzchni z płyt kamiennych – ok. 2 500 m2;
- wprowadzenie nowych elementów małej architektury, w tym przebudowę fontanny;
- urządzenie zieleni w obszarze rynku;
- wykonanie oświetlenia placu rynku;
- poszerzenie drogi wraz z wykonaniem dodatkowego pasa na włączeniu ul. Rynek do drogi wojewódzkiej (ul. Mickiewicza);
- zakup i montaż sanitariatów ogólnodostępnych zlokalizowanych w rejonie Rynku;
- zapewnienie kierownictwa budowy oraz nadzoru archeologicznego przez osoby posiadające wymagane kwalifikacje i uprawnienia oraz spełniające wymagania określone w ustawie z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2022 r. poz. 840);
- dokonanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich czynności faktycznych i prawnych wynikających z pozwoleń Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie, pozwolenia na budowę oraz z uzgodnień, warunków technicznych, opinii, decyzji i innych dokumentów dotyczących realizacji zadania;
- zapewnienie pełnej obsługi geodezyjnej inwestycji;
- wykonanie wszelkich niezbędnych prób, badań i sprawdzeń.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły trzy oferty. Oferta z najniższą ceną (6 435 179,09 zł) przewyższa kwotę (5 500 000,00 zł), którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z tym należy uznać, że stan faktyczny wypełnia przesłankę unieważnienia postępowania określoną w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.| 2023-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |