„Naturalny plac zabaw, przestrzeń do wypoczynku na Stogach” realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00095433
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00095433/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-15 06:50
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b280f6af-96fa-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00095433 z dnia 2023-02-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Naturalny plac zabaw, przestrzeń do wypoczynku na Stogach” realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Naturalny plac zabaw, przestrzeń do wypoczynku na Stogach” realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b280f6af-96fa-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00095433
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00010422/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 „Naturalny plac zabaw, przestrzeń do wypoczynku na Stogach” realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00039854
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 8/BZP-U.510.6/2023/EP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 370285,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja w trybie „zaprojektuj i wybuduj” zadania inwestycyjnego pn.: „Naturalny plac zabaw, przestrzeń do wypoczynku na Stogach” realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.
2. Teren objęty inwestycją zlokalizowany jest w Gdańsku w dzielnicy Stogi przy
ul. Stryjewskiego 28 w Gdańsku dz. nr 51/2 obręb nr 258, teren Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdańsku.
3. Zakres przedmiotu zamówienia:
a) Wykonanie dokumentacji projektowej z określeniem harmonogramu robót wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień i pozwoleń oraz zgłoszeń robót (I przedmiot odbioru).
b) Kompleksowe wykonanie robót budowlano–montażowych w oparciu o zatwierdzoną dokumentację projektową w zakresie wykonania zagospodarowania terenu oraz remontu wewnętrznej drogi wjazdowej i przyległym chodnikiem (II przedmiot odbioru).
c) Pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji inwestycji oraz w okresie rękojmi i gwarancji na roboty budowlane, wykonane na podstawie dokumentacji projektowej stanowiącej I przedmiot odbioru.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta złożona przez Wykonawcę - Nel Ogrody Sp. z o.o., ul. Trakt Leśny 1A, 83-047 Klonowo Dolne podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 14 ustawy Pzp, ponieważ wykonawca wniósł wadium w sposób nieprawidłowy tj. wykonawca załączył w ofercie wadium w formie kopii gwarancji ubezpieczeniowej. Natomiast nie złożył wraz z ofertą oryginału tego dokumentu. Niezłożenie oryginału gwarancji ubezpieczeniowej oznacza brak wniesienia wadium.Zgodnie z ust. VIII (Wymagania dotyczące wadium) pkt. 5 SWZ „Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w pkt 3 ppkt 2–4, wykonawca przekazuje zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej.”
Cena najwyżej ocenionej oferty wynosi 424 000,00 zł brutto, co oznacza, że przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 316 385,00 zł brutto, a zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 350000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 740522,74 PLN
| 2023-02-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |