BZP.271.1.2023 „Wymiana stolarki w lokalach położonych przy ul. Batorego 81 w Nowym Sączu”.

Miasto Nowy Sącz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00095447
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00095447/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-15 07:33
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f103e2eb-8a94-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
7343507021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00095447 z dnia 2023-02-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BZP.271.1.2023 „Wymiana stolarki w lokalach położonych przy ul. Batorego 81 w Nowym Sączu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-o-zamowieniach.html;https://www.nowysacz.pl/zamowienia_publiczne_urzad_miasta

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BZP.271.1.2023 „Wymiana stolarki w lokalach położonych przy ul. Batorego 81 w Nowym Sączu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f103e2eb-8a94-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00095447

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00005344

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 73952,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki w lokalach położonych przy ul. Batorego 81 w Nowym Sączu”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakres rzeczowy) określony został w specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

1. Złożono następujące oferty:
a) Oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę Martę Pyzik prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą: OKNA MIW MARTA PYZIK Piątkowa 234, 33-300 Nowy Sącz - cena złożonej oferty 62 149,53 zł brutto.
Oferta została odrzucona – na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 w zw. z art. 224 ust. 6 ustawy, jako że złożona oferta zawiera rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia.
b) Oferta nr 3 złożona przez Wykonawcę S-aluminium Sp. z o. o, ul. Łączna 39, 41-303 Dąbrowa Górnicza - cena złożonej oferty 119 900,00 zł brutto.
Oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 w związku z art. 63 ust. 2 ustawy, jako, że jest niezgodna z przepisami ustawy.
c) Oferta nr 2 złożona przez Wykonawcę MEG DOMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Bohaterów Warszawy 6/59, 25-394 KIELCE - cena złożonej oferty 173 931,15 zł brutto.
2. Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację przedmiotowego zamówienia: 90 961,44 zł brutto.
II. Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podst. art. 255 pkt 3 ustawy, jako że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.
2023-02-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane