Budowa drogi pożarowej nr 9 w leśnictwie Niesiłowo odcinek 2+525,00 – 4+547,28 – etap III
NADLEŚNICTWO MIASTKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00046684
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00046684/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-20 09:48
- Lokalizacja
- Pasieka, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5f684d0-a4d0-46ce-a890-d1b14ee03627
- Identyfikator
- 8420004606
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00046684 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi pożarowej nr 9 w leśnictwie Niesiłowo odcinek 2+525,00 – 4+547,28 – etap III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO MIASTKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528319
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 14a
1.5.2.) Miejscowość: Pasieka
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 598573201
1.5.8.) Numer faksu: 59 857 22 64
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miastko@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miastko.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e5f684d0-a4d0-46ce-a890-d1b14ee036271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi pożarowej nr 9 w leśnictwie Niesiłowo odcinek 2+525,00 – 4+547,28 – etap III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5f684d0-a4d0-46ce-a890-d1b14ee03627
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00046684
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00234949/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa drogi pożarowej nr 9 w leśnictwie Niesiłowo odcinek 2+525,00 – 4+547,28 – etap III
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567164
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1479739,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest budowa dojazdu pożarowego tj. drogi leśnej nr 9 w leśnictwie Niesiłowo. Droga ta łączy się z drogą powiatową nr 1740G na dz. nr 99/1 poprzez przebudowywany zjazd oraz z drogą powiatową nr 2502G na dz. ew. nr 80/1 poprzez przebudowywany zjazd.
Informacje o przedmiocie zamówienia:
1. Budowa dojazdu pożarowego – droga leśna nr 9 odcinek 2 022,28 m (III etap) polegająca na utwardzeniu drogi kruszywem kamiennym łamanym ze śladowym utwardzeniem płytami typu JOMB.
2. Parametry obiektu budowlanego:
- szerokość drogi 5,0 m,
- szerokość jezdni drogi 3,0 m (z poszerzeniami z kruszywa łamanego do szerokości 3,5 m),
- na łukach poszerzenia od 0,3 – 0,5 m,
- szerokość poboczy drogi 1,0 m,
- mijanki utwardzone kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie (7 szt.),
- zjazdy utwardzone kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie (26 szt.),
- miejsca do składowania drewna wykonane z gruntu rodzimego (6 szt.),
- przepusty z PEHD o śr. 400 mm (7 szt.).
3. Warstwy konstrukcyjne nawierzchni drogi:
- podłoże wyprofilowanie i zagęszczenie mechanicznie,
- gruz betonowy frakcji 0-64 mm o gr. 10 cm,
- podsypka piaskowa pod płytami o gr. 8 cm,
- nawierzchnia z płyt JOMB 100x75x12,5 cm.
4. Konstrukcja nawierzchni poboczy:
- podbudowa z kruszywa naturalnego (pospółka) o gr. 18 cm,
- kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie frakcji 0-31,5 mm stabilizowane mechanicznie o gr. 12,5 cm.
5. Konstrukcja nawierzchni zjazdów i mijanek:
- podłoże wyprofilowanie i zagęszczenie mechanicznie,
- podbudowa z gruzu betonowego lub kamiennego łamanego o frakcji 0-64 mm stabilizowanego mechanicznie o gr. 18 cm,
- nawierzchnia górna z kruszywa łamanego o frakcji 0-31,5 mm stabilizowanego mechaniczne o gr. 12,5 cm.
6. Pas między płytami układanymi śladowo należy wypełnić kruszywem łamanym frakcji 0-31,5 mm.
7. Przebudowa zjazdów w granicach działki ew. 232/3 na drodze gminnej w Gminie Koczała.
2 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi dokumentacja techniczna tj.:
- dokumentacja projektowa,
- kosztorys ofertowy,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
które stanowią załącznik nr 1 do SWZ.
3. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie teren Nadleśnictwa Miastko, leśnictwo Niesiłowo, droga leśna pożarowa (dojazd pożarowy) nr 9 odcinek KM 2+525,00 – 4+547,28 - III etapie na terenie: województwo pomorskie, powiat człuchowski, gmina Koczała, obręb Łękinia na działkach ewidencyjnych nr : 6220, 6219, 6218, 6217, 6216/1, 6231/2, 6231/1, 232/3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1289182,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2114862,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1289182,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DUO SP.ZO.O. SP.K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892021645
7.3.3) Ulica: Rzemieślnicza 1
7.3.4) Miejscowość: Stężyca
7.3.5) Kod pocztowy: 83-322
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1289182,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |