Dostawa agregatu prądotwórczego i montaż na potrzeby Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie
Gmina Nowe Miasto Lubawskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00046771
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00046771/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-20 09:59
- Lokalizacja
- Mszanowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aabb0af9-5c1d-47b7-8fb5-c3a2f19661a2
- Identyfikator
- 8771468461
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00046771 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa agregatu prądotwórczego i montaż na potrzeby Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowe Miasto Lubawskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118922
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podleśna 1
1.5.2.) Miejscowość: Mszanowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 56 472 63 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminanml.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanml.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aabb0af9-5c1d-47b7-8fb5-c3a2f19661a21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa agregatu prądotwórczego i montaż na potrzeby Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aabb0af9-5c1d-47b7-8fb5-c3a2f19661a2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00046771
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusz Europejski Na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC). Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618551
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RD.271.1.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 133888,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot umowy obejmuje:
1) dostawę fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego,
2) wykonanie podłoża utwardzonego,
3) przekopu pod linię kablową i poprowadzenie linii kablowej,
4) montaż wg załączonej dokumentacji wykonawczej oraz w przypadku
wykonania zmian - aktualizacja dokumentacji,
5) wykonanie instalacji i przygotowanie do odbioru wg warunków przyłączenia
wydanych przez Energa Operator S.A. Oddział Toruń wraz z przygotowaniem
m.in. Instrukcji Prowadzenia Ruchu i Eksploatacji, wykonaniem pomiarów i
zgłoszeniem do odbioru technicznego przez Rejon Energetyczny Brodnica.
6) uporządkowania terenu do dnia odbioru końcowego, w tym
zagospodarowania powstałych odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
7) wykonywanie przeglądów serwisowych rocznych w okresie gwarancji.
2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie przy i w budynku Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie, ul. Podleśna 1, 13-300 Mszanowo,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W postępowaniu wpłynęły dwie oferty.
Oferta nr 1 złożona przez firmę INFOMEX Sp. z o.o. z siedzibą ul. Wesoła 19B, 34-300 Żywiec podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320).
Oferta nr 2 złożona przez firmę ELECTROJAC Sp. z o.o. z siedzibą ul. Produkcyjna 10, 14-200 Iława podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c oraz art. 226 ust.1 pkt 8 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320).
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzieleniu zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegają odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |