Dostawy narzędzi oraz sprzętu medycznego jednorazowego użytku na laryngologię
Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00096004
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-15 10:43
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7392954808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
14 przyznanych
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
131 384,38 PLN"MEDICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNATychy, PL
8370 PLN"MEDICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNATychy, PL
8370 PLN"MEDAG APARATURA MEDYCZNA" P. AUGUSTYNOWICZ SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
9568,8 PLN"MEDAG APARATURA MEDYCZNA" P. AUGUSTYNOWICZ SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
9568,8 PLN"MEDAG APARATURA MEDYCZNA" P. AUGUSTYNOWICZ SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
9568,8 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
131 384,38 PLNMEDPROF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
961,2 PLNERBE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 098 PLNJUSTYN SKRZĘTNICKISzczawno-Zdrój, PL
2190,24 PLNBAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4590 PLNCEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7954,2 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
6688,44 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
4773,6 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.