Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Czernichów (powtórzenie podobnych usług)

GMINA CZERNICHÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00096491
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-02-15 12:39
Lokalizacja
Czernichów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9442253228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

2 przyznane

WIESŁAW FIGAPrzeginia Duchowna, PL
66 096 PLN
WIESŁAW FIGAPrzeginia Duchowna, PL
66 096 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.