Świadczenie usług społecznych polegających na prowadzeniu zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 107 IM. ARKADEGO FIEDLERA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00097003
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-15 14:41
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7811364596
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi fizjoterapiiUsługi rehabilitacyjne
Wykonawcy
26 przyznanych
Sylwia SchulzPoznań, PL
18 000 PLNSylwia SchulzPoznań, PL
18 000 PLNMonika BeresteckaSwarzędz, PL
21 600 PLNAGATA ROGALAPoznań, PL
6750 PLNSylwia BąkowskaPoznań, PL
9000 PLNAGATA ROGALAPoznań, PL
14 400 PLNHalina TymczyjPoznań, PL
9000 PLNEwa TuliszkiewiczPoznań, PL
11 700 PLNEwa TuliszkiewiczPoznań, PL
10 800 PLNZuzanna Potocka-WandelPoznań, PL
18 000 PLNZuzanna Potocka-WandelPoznań, PL
14 400 PLNZuzanna Potocka-WandelPoznań, PL
13 500 PLNMarzena Konwińska-WolniakSwarzędz, PL
12 600 PLNZuzanna StańczykPoznań, PL
19 800 PLNJan GłodowskiPoznań, PL
94 500 PLNJan GłodowskiPoznań, PL
13 500 PLNMałgorzata BorkoPoznań, PL
10 350 PLNKamilla MajKomorniki, PL
17 100 PLNKamilla MajKomorniki, PL
18 900 PLNKamila Kowalewska-KasperekOpalenica, PL
19 800 PLNKamila Kowalewska-KasperekOpalenica, PL
18 900 PLNEwa KiliszewskaPoznań, PL
5400 PLNAnna SkałeckaTarnowo Podgórne, PL
4500 PLNAnna SkałeckaTarnowo Podgórne, PL
4500 PLNMagdalena SzyperskaPoznań, PL
9000 PLNMagdalena SzyperskaPoznań, PL
9000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.