Dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej w 2023 roku.
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W UDANINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00097206
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-15 15:39
- Lokalizacja
- Udanin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6951011963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneDróbWieprzowinaProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieRyby przetworzone i konserwowaneJajaProdukty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobneRóżne produkty spożywcze
Wykonawcy
7 przyznanych
GOBARTO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
61 750,2 PLNTOMASZ KONIAKJAWOR, PL
86 461,2 PLNJADWIGA GRYGIELPaszowice, PL
25 025 PLNTOMASZ SIKOCIŃSKIŚwidnica, PL
67 676,25 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
2850 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
58 107 PLNMADEK DOROTA KRÓL, KRZYSZTOF KRÓL SPÓŁKA JAWNAŚroda Sląska, PL
53 165,65 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.