Poprawa dostępności Urzędu Gminy w Purdzie.
GMINA PURDA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00097226
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00097226/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-15 15:55
- Lokalizacja
- Purda, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1dc28534-9e21-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 7393756720
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00097226 z dnia 2023-02-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności Urzędu Gminy w Purdzie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PURDA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743189
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Purda 19
1.5.2.) Miejscowość: Purda
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-030
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 89 512 22 23
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@purda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.purda.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1dc28534-9e21-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępności Urzędu Gminy w Purdzie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1dc28534-9e21-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00097226
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040967/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Poprawa dostępności Urzędu Gminy w Purdzie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedsięwzięcie grantowe "Poprawa dostępności Urzędu Gminy w Purdzie" finansowane w ramach projektu „Dostępny samorząd - granty” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 2.18 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00063371
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Poprawa dostępności Urzędu Gminy w Purdzie polegająca na wykonaniu robót budowlanych w zakresie dostosowania budynku Urzędu Gminy Purda do potrzeb osób niepełnosprawnych w zakresie poruszania się i przemieszczania się.
Dostosowanie pomieszczeń łazienki wraz z kanalizacją sanitarną, pomieszczenia biura obsług klienta, pomieszczenia Urzędu Stanu Cywilnego i ciągów komunikacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych dla osób niepełnosprawnych. Wykonanie pomieszczenia sanitarnego i pomieszczenia technicznego wraz z instalacjami wewnętrznymi oraz dostosowanie przyłączy sanitarnych do nowych pomieszczeń. Wykonanie chodnika z barierkami i miejsca postojowego wraz z oznakowaniem dla osób niepełnosprawnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ.
Zakres, sposób wykonania i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa na wykonanie robót budowlanych, na którą składa się:
- dokumentacja projektowa – stanowiąca Załącznik nr 5 do SWZ, który to dokument jest integralną częścią SWZ,
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – stanowiąca Załącznik nr 5 do SWZ, który to dokument jest integralną częścią SWZ, a także
- przedmiary robót – element pomocniczy do sporządzenia wyceny – stanowiąca Załącznik nr 5 do SWZ.
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ (wszystkie te dokumenty są spakowane w jeden folder stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 14 lutego 2023 r. o godzinie 12:00 miało miejsce otwarcie ofert w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości165 460,00 złotych brutto.
Wpłynęły trzy oferty:
1. TECH-BUD OLSZTYN SP. Z O. O., UL. ARMII KRAJOWEJ 4, 10-072 OLSZTYN, NIP: 739-390-30-26 - 306 270,00 zł.
2. Firma Budowlana BARTOM Tomasz Bartoszewicz, ul. Sielska 17, 10-801 Olsztyn, NIP: 7392445254 - 304 813,70 zł.
3. AD-BUD Adam Piłat, Nowa Kaletka 25, 10-687 Olsztyn, NIP: 7391729222 - 220 133,10 zł.
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp., ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 304813,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306270,00 PLN
| 2023-02-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |