Wykonanie remontu muru oporowego stanowiącego fundament ogrodzenia nieruchomości przy ul. A. Grottgera 25A w Warszawie.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00097627
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00097627/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-16 09:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae6e0ef6-adce-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5213321452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00097627 z dnia 2023-02-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu muru oporowego stanowiącego fundament ogrodzenia nieruchomości przy ul. A. Grottgera 25A w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010858407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Irysowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgnmokotow.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnmokotow.waw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu muru oporowego stanowiącego fundament ogrodzenia nieruchomości przy ul. A. Grottgera 25A w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae6e0ef6-adce-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00097627
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
w ogłoszeniu o zamówieniu zostało przewidziane udzielenia zamówień podobnych w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, jest zgodne z jego przedmiotem oraz jego wartośc została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ-WRK.260.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 283846,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonania remont muru oporowego stanowiącego fundament ogrodzenia nieruchomości przy ul. Grottgera 25A w Warszawie
W ramach przedmiotu zamówienia wykonane zostaną następujące roboty budowlane:
a) zabezpieczenie wskazanych drzew,
b) zabezpieczenie skarpy poprzez wbicie brus stalowych,
c) wykonanie i zabezpieczenie wykopu odsłaniającego fundament,
d) rozbiórka istniejącego muru oporowego wraz z odsadzką fundamentową,
e) wykonanie nowego muru oporowego:
wykonanie warstwy z betonu C10/15 gr. 10 cm,
wykonanie żelbetowej konstrukcji zgodnie z projektem,
wykonanie izolacji bitumicznej bezszwowej,
zabezpieczenie części podziemnej muru folią kubełkową,
f) zasypanie wykopu piaskiem drobnoziarnistym w warstwach,
g) wykonanie części stalowej ogrodzenia:
zabetonowanie słupków stalowych,
montaż przęseł ogrodzeniowych z profili wypełnionych siatką plecioną,
zabezpieczenie antykorozyjne ogrodzenia,
montaż kapturków PCV na zwieńczeniu słupków,
h) rozbiórka zabezpieczenia wykopu,
i) uprzątnięcie terenu, obsianie terenu wykopu trawą,
j) roboty towarzyszące i tymczasowe wyszczególnione w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Obioru Robót w pkt 1.3 (w tym miedzy innymi wywóz na składowisko
i utylizacja gruzu powstałego z rozbiórki), które Wykonawca powinien wycenić dodatkowo do przedmiaru robót podstawowych.
Przed przystąpieniem do prac remontowych należy zabezpieczyć ciągi piesze, wejścia
do budynku oraz zieleń przed możliwością zabrudzenia lub uszkodzenia.
Wykonawca zobowiązany jest dokonać formalności związanych z zakupem energii elektrycznej oraz pokryć koszty z tym związane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262310-7 - Zbrojenie
45262300-4 - Betonowanie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45000000-7 - Roboty budowlane
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W trakcie negocjacji ustalono, że złożony przez wykonawcę kosztorys na kwotę 585 684,04 zł brutto przewyższa kwotę, jaką zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia, tj. 349 131,24 zł brutto.Tym samym zamawiający nie ma możliwości podpisania umowy, unieważnia postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 585684,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 585684,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-02-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |