Sukcesywna dostawa benzyny bezołowiowej 95 oktanowej oraz oleju napędowego w zbiorniki pojazdów Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy
JASTRZĘBSKI ZAKŁAD KOMUNALNY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00047013
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00047013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-20 10:29
- Lokalizacja
- Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2efa88d-7ef5-40ad-a98a-29422ab15218
- Identyfikator
- 6332141283
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00047013 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa benzyny bezołowiowej 95 oktanowej oraz oleju napędowego w zbiorniki pojazdów Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: JASTRZĘBSKI ZAKŁAD KOMUNALNY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276850629
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 17 D
1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-330
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jzk.jastrzebie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jzk.jastrzebie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/um_jastrzebiezdroj1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa benzyny bezołowiowej 95 oktanowej oraz oleju napędowego w zbiorniki pojazdów Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2efa88d-7ef5-40ad-a98a-29422ab15218
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00047013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036675/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywna dostawa benzyny bezołowiowej 95 oktanowej oraz oleju napędowego w zbiorniki pojazdów Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00650863
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SG.270.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa na rzecz Zamawiającego około 3 000 litrów benzyny bezołowiowej 95 oktanowej oraz około 25 000 litrów oleju napędowego w zbiorniki pojazdów Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy, przy użyciu elektronicznych kart paliwowych, w postaci transakcji bezgotówkowych, zwanych dalej łącznie „paliwem”.
2. Ilość paliwa może ulec zmianie w trakcie realizacji umowy, w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego.
3. Dostawa będzie realizowana na zasadzie doraźnych, bezgotówkowych tankowań pojazdów do ich zbiorników w „wybranej sieci stacji paliw” Wykonawcy, który złoży najkorzystniejszą ofertę.
4. Przez „wybraną sieć stacji paliw” Wykonawcy, należy rozumieć:
Sieć stacji paliw Wykonawcy, który złożył najkorzystniejszą ofertę, jeżeli dysponuje
on przynajmniej dwoma stacjami paliw, które znajdują się na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój. Wykonawca umożliwi tankowanie pojazdów również na wszystkich swoich stacjach paliw na terenie Polski.
5. Do poszczególnych paliw wymienionych powyżej, stosuje się wymagania jakościowe, określone odpowiednio w normach PN i EN. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był zgodny z normą PN-EN 59 i spełniał wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 poz. 1018).
6. Tankowania pojazdów Zamawiającego mogą odbywać się o każdej porze doby, w okresie obowiązywania umowy, dlatego też oferta Wykonawcy musi wskazywać stacje paliw działające w systemie całodobowym.
7. Zakup paliwa przez Zamawiającego odbywać się będzie na stacjach paliw Wykonawcy w formie tankowania bezpośrednio do zbiorników pojazdów lub odpowiednich zbiorników przenośnych (kanistrów). Transakcje w formie bezgotówkowej będą dokonywane za pomocą kart paliwowych identyfikacyjnych, wystawionych na numery rejestracyjne pojazdów, a w przypadku tankowania do zbiorników przenośnych, wystawianych na okaziciela. Przy pomocy dodatkowych kart według potrzeb Zamawiającego istnieje możliwość tankowania paliwa do kanistrów z przeznaczeniem dla sprzętu silnikowego (np. kosy spalinowe, agregaty) zlokalizowanego w siedzibie Zamawiającego. Rozliczanie paliwa odbywać się będzie według ceny dziennej sprzedaży paliwa na stacjach paliw Wykonawcy wraz z zaoferowanym upustem.
8. Odbiór paliwa będzie odbywać się na podstawie wydanych kart paliwowych z możliwością blokady karty w przypadku zgłoszenia. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu karty paliwowe wystawione na numer rejestracyjny pojazdu i okaziciela, upoważniające do dokonywania bezgotówkowych transakcji u operatorów prowadzących stacje paliw. Zamawiający nie dopuszcza opłat za wydanie karty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |