Remont budynku mieszkalnego w Leśnictwie Czernica na potrzeby Nadleśnictwa Przymuszewo

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przymuszewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00098060
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00098060/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-16 11:14
Lokalizacja
Przymuszewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-80453204-9589-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
5550007688
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW CZYŻYKKrojanty, PL · lot 0
462 314,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00098060 z dnia 2023-02-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku mieszkalnego w Leśnictwie Czernica na potrzeby Nadleśnictwa Przymuszewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przymuszewo

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Przymuszewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550710

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przymuszewo 3

1.5.2.) Miejscowość: Przymuszewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-634

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 52 398 17 77

1.5.8.) Numer faksu: 52 554 18 63

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przymuszewo@torun.lasy.gov.pl/

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przymuszewo.torun.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_przymuszewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku mieszkalnego w Leśnictwie Czernica na potrzeby Nadleśnictwa Przymuszewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80453204-9589-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00098060

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00518355/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja budynku Leśniczówki Czernica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00037363

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie budynku mieszkalnego w Leśnictwie Czernica w m. Czernica , gm. Brusy, działkach ew. nr 3288/1.

Opis przedmiotu zamówienia

• oczyszczenie ścian i sufitu i posadzki ceglanej
• demontaż okna drewnianego i zamurowanie otworu okiennego
• miejscowe uzupełnienie posadki ceglanej
• wykonanie przecierki ścian – zaprawą tynkarską
• gruntowanie i malowanie ścian i sufitu
• pomalowanie istniejących drzwi drewnianych
• wymiana inst. oświetleniowej (lampa hermetyczna, włączniki hermetyczne, okablowanie)
• wymiana stolarki drzwiowej i okiennej wraz z parapetem z blachy powlekanej
• dostawa i montaż doświetlacza piwnicznego
• demontaż pieca i starej instalacji
• montaż nowego pieca wg opracowania.
• wykonanie wentylacji kotłowni – (nawiew)
• odnowienie stolarki drzwiowej (szlifowanie + malowanie lakierobejcą)

• wymiana płytek na posadzce
• wymiana płytek na ścianach
• wymiana włączników i gniazdek
• wymiana grzejników i orurowania c.o.
• dostawa zlewozmywaka dwukomorowego z baterią i osprzętem
• wymiana grzejników i orurowania c.o. (w trakcie remontu inwestor może zrezygnować z wymiany orurowania z powodu możliwości uszkodzenia istniejącej glazury)
• demontaż kominka i montaż pieca kominkowego „kozy”
• likwidacja łuków ceglanych + uzupełnienie tynków w miejscu rozbiórki
• cyklinowanie i lakierowanie podłóg drewnianych
• Zabudowanie ściany drewnianej zejścia do piwnicy poprzez przykręcenie płyt g/k + wykonanie gładzi, dostawa i montaż drzwi drewnianych o szer. 90 cm

• rozebranie paneli podłogowych
• rozebranie boazerii ścian i skosów połaci dachowej wraz z izolacją cieplną
• wykonanie docieplenia i zabudowy połaci dachu (wełna mineralna gr. 15 cm + 10 cm; paroizolacja, płyta g/k ogniochronna )
• wykonanie gładzi ścian i skosów połaci dachowej
• remont schodów na poddasze (szlifowanie + malowanie schodów farbami do drewna firmy Tikurilla lub równorzędnymi)
• dostawa i montaż nowych barierek schodów z drewna liściastego (poręcz + tralki) – wzór balustrady do zatwierdzenia przez Inwestora
• ułożenie paneli drewnopodobnych z fuga + montaż listew przypodłogowych
• dostawa i montaż miska ustępowa z klapą + stelaż do zabudowy, wanny narożnej z obudową (do akceptacji przez inwestora), umywalki 70 cm, baterii wannowej i umywalkowej
• odkurzenie i sprzątnięcie strychu
• montaż legarów drewnianych o podłagi z płyt OSB na strychu – dojścia do kominów
• ułożenie izolacji cieplnej z wełny mineralnej gr 15 cm na strychu

• demontaż czapek kominowych betonowych
• wykonanie nowych opierzeni kominów
• montaż stopni i ław kominiarskich
• mycie połaci dachu z usunięciem mchu
• rozebranie opaski betonowej
• rozebranie nawierzchni z kostki betonowej
• wykopy odsłonięcie ścian piwnicznych na głębokość 120cm
• oczyszczenie i gruntowanie ścian zewnętrznych
• przyklejenie płyt hydrostyr gr. 8cm
• ułożenie foli kubełkowej
• zasypanie wykopów
• wymiana płytek gress (mrozoodporne = klej mrozoodporny)
• uzupełnienie miejscowych braków betonem B 25
• gruntowanie pow. schodów
• wykonanie podsypki piaskowej gr 10 cm – (opaska)
• wykonanie podbudowy z tłucznia 0-31,5mm gr 10 cm
• ułożenie kostki betonowej gr 6cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 3-5cm
• Oczyszczenie i malowanie płotu drewnochronem

• dostawa i montaż parapetów z blachy powlekanej
• umycie i wyczyszczenie elewacji
• gruntowanie elewacji
• przyklejenie i zakołkowanie płyt styropianowych gr 10 cm
• wklejenie siatki z tworzywa
• wykonanie wyprawy z tynku silikatowego gr 2mm
• wykonanie wyprawy z tynku mozaikowego ścian przyziemia

• wykonanie przewiertów ścian
• montaż okablowania i osprzętu (gniazda i przełącznik agregat/sieć)
• podłączenie okablowania do rozdzielnicy głównej
3.2. Miejsce realizacji:
Leśnictwo Czernica w m. Czernica , gm. Brusy , powiat chojnicki, działka ew. nr 3288/1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 462314,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 557458,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 462314,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Radosław Czyżyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 220242030

7.3.3) Ulica: Dworcowa 11D

7.3.4) Miejscowość: Krojanty

7.3.5) Kod pocztowy: 89-641

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 462314,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Okres realizacji umowy: 90 dni od dnia podpisania umowy.
Obowiązek zatrudnienia na umowę o pracę dotyczy osób wykonujących pracę polegająca na robotach murarsko-tynkarskich oraz w zakresie instalacji c.o.( wymóg ten nie dotyczy osób sprawujących nadzór nad robotami budowlanymi,kierowników robót, osób sprawujących obsługę geodezyjną czy dostawców materiałów).
2023-02-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane