Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ewid. 128 w miejscowości Wola Pniewska gmina Pniewy.
GMINA PNIEWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00098126
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00098126/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-16 11:35
- Lokalizacja
- Pniewy, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68197e99-9191-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 7972056581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00098126 z dnia 2023-02-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ewid. 128 w miejscowości Wola Pniewska gmina Pniewy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PNIEWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pniewy
1.5.2.) Miejscowość: Pniewy
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-652
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pniewy@pniewy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pniewy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.pniewy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ewid. 128 w miejscowości Wola Pniewska gmina Pniewy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68197e99-9191-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00098126
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00012550/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej w msc. Wola Pniewska dz. nr 128
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00022562
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.271.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej na działce ewidencyjnej nr 128 w miejscowości Wola Pniewska gmina Pniewy jednostka ewidencyjna 140609_2 Pniewy, powiat grójecki. Planowana jest przebudowa istniejącej drogi o długości ~1141m o jednej jezdni głównej i jednym pasie ruchu 1/1 w obu kierunkach. Zaprojektowano drogę o jezdni bitumicznej (nawierzchnia twarda ulepszona), jednojezdniową, dwukierunkową o szerokości jezdni 3,5m z obustronnymi poboczami oraz dwoma mijankami o długości 25m i szerokości jezdni 4,5m.
Załącznik 1a do SWZ zawiera opis przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy zakres zamówienia jest zawarty w dokumentacji projektowej, będącej załącznikiem do SWZ. Dostępny jest także w wersji papierowej.
Całość robót musi być przeprowadzona zgodnie z zasadami BHP, Polskimi Normami, przepisami p.poż, wymogami sanitarno-epidemiologicznymi, przepisami Prawo Budowlane.
Wykonawca robót zobowiązany jest do wnikliwego i dokładnego zapoznania się z dokumentacją projektowo –wykonawczą. Oznacza to, że do Wykonawcy należy realizacja wszelkich robót wynikających z dokumentacji projektowej i opracowania BIOZ.
Wykonawca zorganizuje pomieszczenia magazynowe i socjalne zaplecze dla pracowników na własny koszt.
Przedmiot zamówienia należy wykonać z zastosowaniem materiałów i urządzeń określonych w dokumentacji technicznej. Dopuszcza się do stosowania materiały o równoważnych parametrach po wcześniejszej akceptacji Zlecającego zgodne z PN. Transport wszelkich materiałów niezbędnych do realizacji zadania zapewnia Wykonawca na własny koszt.
Wszelkie prace powinny być wykonane przy użyciu sprzętu będącego w dyspozycji Wykonawcy. W przypadku zaistnienia potrzeby dokonania zmian w projekcie Wykonawca uzyska stosowną zgodę projektanta i Zleceniodawcy. Wykonawca sporządzi dokumentację powykonawczą w trzech egzemplarzach (także w wersji elektronicznej).
Wykonawca jest zobowiązany do sukcesywnego wywożenia odpadów i ich utylizację na własny koszt. Pracownicy wykonujący zlecenie muszą posiadać wymagane prawem uprawnienia budowlane (dotyczy nadzoru i wykonawstwa).
Wykonawca zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić Zlecającego o wszelkich napotkanych przeszkodach i naruszeniach prawa budowlanego podczas realizacji zadania. Wykonawca udziela Zamawiającemu min. 36 miesięcy gwarancji na cały przedmiot zmówienia. Niezależnie od powyższego Zamawiający może wykonywać uprawnienia z tytułu rękojmi za wady przedmiotu zlecenia.
Strony dokonają przeglądu gwarancyjnego w ostatnim tygodniu gwarancji, a stwierdzone usterki zostaną naprawione niezwłocznie w ramach udzielonej gwarancji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w dokumentacji projektowo - kosztorysowej, będącej załącznikiem do SWZ. Projekt budowlany ma charakter nadrzędny w załączonej dokumentacji, zaś przedmiary mają charakter pomocniczy przy przygotowaniu oferty, a specyfikacje stanowią zbiór wymagań w zakresie wykonania robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1569512,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1615500,81 PLN
| 2023-02-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |