Jednorazowa dostawa odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych
Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00098153
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-16 11:44
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7160010761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Odczynniki laboratoryjneSzkło
Wykonawcy
42 przyznane
ALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1182,6 PLNGRAŻYNA KONECKARaszyn, PL
4425,62 PLNALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
282,9 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
280,44 PLNPhenomenex Ltd Deutschland , NiemcyMannheim, DE
25 903,8 PLNLABINDEX S.C., MARCIN GRZELKA, MICHALIS STAMBULDZYSWarszawa, PL
1377,6 PLNBHL 8-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
4006,11 PLNMARIAN SIEKIERSKIKonstantynów Łódzki, PL
2984,69 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
2152,5 PLNVWR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
12 256,95 PLNIDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNARadom, PL
6826,5 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
2337 PLNVWR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
1310,69 PLNVWR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
8963,01 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
15 621 PLNKRZYSZTOF MOCZYRÓGWarszawa, PL
6765 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
2373,9 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
507,13 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
3321,86 PLN"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
733,08 PLN"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
2927,4 PLNVWR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
3174,75 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
1094,7 PLN"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
730,62 PLNBIOANALYTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
6035,76 PLNBIOMERIEUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7020 PLNLAB MAVEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
2902,8 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
535,5 PLNIDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNARadom, PL
147,6 PLNALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
282,9 PLNALTIUM INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
779,5 PLN"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
1285,97 PLNIDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNARadom, PL
1033,2 PLNWITOLD LEWANDOWSKIRadom, PL
2829 PLNALAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1353 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
280,44 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
3679,67 PLNALTIUM INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 466 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
10 455 PLNALTIUM INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1955,7 PLNLIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4113,12 PLNQIAGEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
2553,53 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.