Usługa konserwacji i utrzymania w stałej sprawności eksploatacyjnej 8 szt. dźwigów szpitalnych oraz naprawy dźwigów
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00098284
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-16 12:21
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7712295780
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
Wykonawcy
2 przyznane
ELMECH-DŹWIG S.C., GRZEGORZ FURMAN, ELŻBIETA FURMANPiotrków Trybunalski, PL
77 145,6 PLNELMECH-DŹWIG S.C., GRZEGORZ FURMAN, ELŻBIETA FURMANPiotrków Trybunalski, PL
77 145,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.