Dostawa żywności do ZSP w Krzeptowie - Ryby

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Krzeptowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00047285
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00047285/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-20 11:09
Lokalizacja
Krzeptów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71376f5e-b219-46cc-913f-37f7bc3648c9
Identyfikator
8961638512
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ryby

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ SIKOCIŃSKIŚwidnica, PL · lot 0
32 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00047285 z dnia 2025-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa żywności do ZSP w Krzeptowie - Ryby

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Krzeptowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 528364360

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Władysława Reymonta 1

1.5.2.) Miejscowość: Krzeptów

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-080

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@ludwiklegal.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zspkrzeptow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-71376f5e-b219-46cc-913f-37f7bc3648c9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa żywności do ZSP w Krzeptowie - Ryby

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71376f5e-b219-46cc-913f-37f7bc3648c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00047285

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00673510

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający, w dniu 02.12.2024 r. ogłosił postępowanie pn.: Umowa ramowa na dostawę środków spożywczych i żywności. Na cz. 2 - Ryby, nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP K/3/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 30476,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest umowa ramowa na dostawę ryb do ZSP w Krzeptowie

4.5.3.) Główny kod CPV: 03311000-2 - Ryby

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „LECHTOM”TOMASZ SIKOCIŃSKI HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8840031863

7.3.4) Miejscowość: Świdnica

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy