USŁUGA STERYLIZACJI/KASTRACJI KOTÓW WOLNO ŻYJĄCYCH
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00099490
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-17 09:40
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8992318978
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi weterynaryjne
Wykonawcy
5 przyznanych
MED-VET S.C. PRZYCHODNIA WETERYNARYJNAWrocław, PL
35 000 PLNBEATA ŚLANDAWrocław, PL
35 000 PLNMED-VET S.C. PRZYCHODNIA WETERYNARYJNAWrocław, PL
35 000 PLNUNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIUWrocław, PL
35 000 PLNAGNIESZKA WALLWrocław, PL
35 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.