„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej obszar G przy ul. Księży Młyn 1-11” – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót: odtworzenie i naprawa instalacji oświetlenia (...)"

Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00099499
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00099499/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-17 09:44
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2ad7fc6-adf7-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
7252132934
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

VIK-BUD WIKTOROWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁask, PL · lot 0
66 272,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00099499 z dnia 2023-02-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej obszar G przy ul. Księży Młyn 1-11” – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót: odtworzenie i naprawa instalacji oświetlenia (...)"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364429563

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 175

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-447

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zim.uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zim.lodz.bip-e.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej obszar G przy ul. Księży Młyn 1-11” – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót: odtworzenie i naprawa instalacji oświetlenia (...)"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2ad7fc6-adf7-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00099499

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044894/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.35 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej obszar G przy ul. Księży Młyn 1-11-zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót: odtworzenie i naprawa instalacji oświetlenia działki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Numer identyfikacyjny projektu:Projekt nr RPLD.06.03.01-10-0006/17 pn. „Szlakiem architektury włókienniczej. Rewitalizacja Księżego Młyna”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 305 pkt 1 w zw. z art 214 ust 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności:(…) w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości(…)Zamawiający w postępowaniu podstawowym przewidział możliwość udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 6 ówcześnie obowiązującej ustawy pzp do wartości 300 000,00 zł netto.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: DOA-ZP-III.271.22.2020

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZIM-DZ.2621.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 51886,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej obszar G przy ul. Księży Młyn 1-11- zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót: odtworzenie i naprawa instalacji oświetlenia działki” zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności z wymogami Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz.U. 2021 poz. 2351 ze zm.), Ustawy z dnia 23 lipca 2003r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. 2022 poz. 840), w szczególności: odtworzenie zewnętrznych opraw oświetleniowych w ilości 20 szt. nad wejściami do budynków gospodarczych, przy ul. Księży Młyn 1, 3, 5, 7, 9 zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (rysunek techniczny pn.: „rys. 4 lampa typu B (wg Heuricha) na wysięgniku):
1) Demontaż pozostałości opraw oświetlenia zewnętrznego na wysięgniku, szt. 20,
2) Naprawa instalacji elektrycznej oświetlenia (montaż 18,6 mb przewodów kabelkowych),
3) Dostawa 20 szt. opraw oświetleniowych- lamp typu B, wg Heuricha,
4) Osadzenie 20 szt. opraw oświetleniowych w ścianach ceglanych budynków gospodarczych,
5) Wykonanie pomiarów rezystancji izolacji przewodów ochronnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66272,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66272,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66272,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VIK-BUD WIKTOROWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8311638631

7.3.3) Ulica: ul. Piekarnicza 7

7.3.4) Miejscowość: Łask

7.3.5) Kod pocztowy: 98-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66272,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-03-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

dotyczy sekcji 2.3.) - pełna nazwa zamówienia: „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej obszar G przy ul. Księży Młyn 1-11- zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót: odtworzenie i naprawa instalacji oświetlenia działki”
2023-02-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane