Robót budowlane „zaprojektuj i wykonaj” dla zadania pn. "Poprawa efektywności energetycznej zabytkowego budynku Administracji Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie przy pl. Św. Ducha 4”.
Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00099545
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00099545/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-17 09:54
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53a7740e-6577-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 6750007191
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00099545 z dnia 2023-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Robót budowlane „zaprojektuj i wykonaj” dla zadania pn. "Poprawa efektywności energetycznej zabytkowego budynku Administracji Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie przy pl. Św. Ducha 4”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278818
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Św. Ducha 1
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-023
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 12 424 45 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@teatrwkrakowie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatrwkrakowie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://teatrwkrakowie.pl/zamowienia-publiczne-ogloszenia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Robót budowlane „zaprojektuj i wykonaj” dla zadania pn. "Poprawa efektywności energetycznej zabytkowego budynku Administracji Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie przy pl. Św. Ducha 4”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53a7740e-6577-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00099545
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035514/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Poprawa efektywności energetycznej zabytkowego budynku Administracji pl. Św. Ducha 4- "tryb zaprojektuj i wybuduj"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane ze środków REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO NA LATA 2014-2020 w ramach realizacji projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej zabytkowego budynku Administracji Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie przy pl. Św. Ducha 4”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00442337/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAM.282.6.22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4914800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wykonaj” dla zadania pn. Poprawa efektywności energetycznej zabytkowego budynku Administracji Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie przy pl. Św. Ducha 4”.
2. Przedmiotowe zamówienie w szczególności obejmuje:
a) wykonanie kompletnej Dokumentacji projektowej, przy uwzględnieniu wytycznych, wymagań i warunków wynikających z Programu Funkcjonalno-Użytkowego wraz załącznikami i zapisów SWZ wraz z załącznikami oraz projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego,
b) przekazanie Zamawiającemu praw autorskich majątkowych do sporządzonej Dokumentacji projektowej oraz wszelkich opracowań sporządzonych w ramach zawartej umowy,
c) pozyskanie wszystkich pozwoleń, uzgodnień, opinii, badań, decyzji itp. niezbędnych do wykonania zamówienia (w tym w szczególności pozwolenia konserwatorskiego i pozwolenia na budowę), wraz z pokryciem wszelkich kosztów i opłat z tym związanych,
d) opracowanie uzupełniających rozwiązań projektowych, koniecznych do wykonania robót budowlanych, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami technicznymi,
e) zapewnienie nadzoru autorskiego w zakresie zgodności realizacji zamówienia z Dokumentacją projektową,
f) wykonanie robót budowlanych niezbędnych do wykonania obiektu na podstawie Dokumentacji projektowej, zgodnie z ofertą Wykonawcy i zasadami wiedzy technicznej oraz obowiązującymi w Unii Europejskiej oraz w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami prawa powszechnie obowiązującego
g) wykonanie opracowań oraz czynności prawnych koniecznych dla realizacji i oddania przedmiotu zamówienia.
h) sporządzenie kompletnej Dokumentacji Powykonawczej, spełniającej wymogi określone przepisami prawa i zapisami SWZ wraz z załącznikami i przekazania jej Zamawiającemu,
j) inne niezbędne czynności wymagane przepisami prawa, a związane z realizacją przedmiotu zamówienia.
3. Przedmiot zamówienia został w sposób szczegółowy opisany w Programie Funkcjonalno – Użytkowym wraz z załącznikami, SWZ wraz z załącznikami oraz projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262690-4 - Remont starych budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6044171,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7029450,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6044171,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ELEKTROINSTAL Miechów Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ELEKTROINSTAL Stanisław Osmenda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6591552934
7.3.3) Ulica: ul. Piłsudskiego 70A
7.3.4) Miejscowość: Miechów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-200
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Powierzany zakres zamówienia: Instalacje sanitarne, prace budowlane
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6044171,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |