Remont dróg rolniczych na terenie Gminy Słomniki
GMINA SŁOMNIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00444876
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00444876/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-05 12:34
- Lokalizacja
- Słomniki, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47de419a-2190-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 6821604831
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00444876 z dnia 2024-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg rolniczych na terenie Gminy Słomniki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁOMNIKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Słomniki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555565
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 64
1.5.2.) Miejscowość: Słomniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-090
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@slomniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slomniki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamowienia/6a553acd-c058-4e98-92be-ae4b695784d71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg rolniczych na terenie Gminy Słomniki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47de419a-2190-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444876
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068186/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa drogi wewnętrznej nr 350/2 w m. Muniakowice
1.1.15 Przebudowa drogi wewnętrznej nr w m. Prandocin Iły
1.1.16 Przebudowa drogi wewnętrznej nr 302/1 w m. Polanowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348890
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje remont dróg rolniczych na terenie Gminy Słomniki polegający na remoncie trzech odcinków dróg:
a) „Budowie drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Muniakowice na działce nr 350/2”, w zakresie:
- mechanicznego karczowania zagajników rzadkich od 10-30% powierzchni 0,2 ha
- remontu istniejącego przepustu – 5mb;
- wykonania podbudowy z kruszyw łamanych – 2350 m2
- przebudowy zjazdów z dróg powiatowych – 2 szt.
b) „Przebudowy drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Polanowice nr działki 302/1„ w zakresie:
- wykonania podbudowy z kruszyw łamanych - 189 m2
- wykonania warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S dla KR1-KR2 o grubości 5 cm - 965m2
c) „Przebudowy drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Prandocin-Iły nr działki 9/2, 10/5 i 497/2” w zakresie:
- wykonania podbudowy z kruszyw łamanych - 620 m2
- wykonania warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S dla KR1-KR2 o grubości 5 cm - 600m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 647674,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1166054,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 647674,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano Transportowa Jankop Karol Janus
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6821611340
7.3.4) Miejscowość: Janikowice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-090
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 647674,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |