ŚWIADCZENIE SPECJALISTYCZNYCH USŁUG OPIEKUŃCZE ORAZ SPECJALISTYCZNYCH USŁUG OPIEKUŃCZYCH DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI W 2023 ROKU
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W WĄGROWCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00101112
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-17 21:37
- Lokalizacja
- Wągrowiec, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7661140411
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
13 przyznanych
Pracownia Psychologiczna Aleksandra GodawaWągrowiec, PL
52 800 PLNGabinet Logopedyczny Elżbieta KoteckaWągrowiec, PL
52 416 PLNAKSON-REHABILITACJA Katarzyna DrzazgowskaWągrowiec, PL
29 040 PLNGabinet Logopedyczny Elżbieta KoteckaWągrowiec, PL
21 888 PLNTerapeutika – Diagnoza i Terapia Logopedyczno – Pedagogiczna Monika DługaŁaziska, PL
32 256 PLNTEDDY Małgorzata MakświejWągrowiec, PL
72 960 PLNMARZENA MIKOŁAJCZAKWągrowiec, PL
45 360 PLNTerapeutika – Diagnoza i Terapia Logopedyczno – Pedagogiczna Monika DługaŁaziska, PL
32 256 PLNTerapeutika – Diagnoza i Terapia Logopedyczno – Pedagogiczna Monika DługaŁaziska, PL
21 600 PLN„FizjoMedica” Prywatna Praktyka Fizjoterapeutyczna, Mgr Mirosław MusielakWągrowiec, PL
17 280 PLNAKSON-REHABILITACJA Katarzyna DrzazgowskaWągrowiec, PL
143 880 PLN'WIELSPIN' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPuszczykowo, PL
7200 PLNTerapeutika – Diagnoza i Terapia Logopedyczno – Pedagogiczna Monika DługaŁaziska, PL
19 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.