Świadczenie usług transportowych dla uczestników projektu pn. „Dzienny Dom Pomocy w Gminie Wiśniowa”
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiśniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00047546
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00047546/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-20 11:38
- Lokalizacja
- Wiśniowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5305594e-9ccd-4713-8b8d-1bfdb58bc164
- Identyfikator
- 8191451981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00047546 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług transportowych dla uczestników projektu pn. „Dzienny Dom Pomocy w Gminie Wiśniowa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiśniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690008702
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niewodna 26
1.5.2.) Miejscowość: Wiśniowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-124
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 17 2775049
1.5.8.) Numer faksu: + 48 17 2775977
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gops@wisniowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gops.wisniowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5305594e-9ccd-4713-8b8d-1bfdb58bc1641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Pomoc społeczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług transportowych dla uczestników projektu pn. „Dzienny Dom Pomocy w Gminie Wiśniowa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5305594e-9ccd-4713-8b8d-1bfdb58bc164
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00047546
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00007414/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługi transportu dla uczestników projektu „Dzienny Dom Pomocy w Gminie Wiśniowa”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dotyczy zadania 1 (2.15) w projekcie pn.: „Dzienny Dom Pomocy w Gminie Wiśniowa”, nr FEPK.07.18-IP.01-0026/23 współfinansowanym przez UE ze środków EFS Plus w ramach programu regionalnego FEP 2021-2027, Priorytet nr FEPK.07 „Kapitał ludzki gotowy do zmian”, Nr i nazwa Działania: 7.18 Usługi społeczne i zdrowotne świadczone w społeczności lokalnej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00011272
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOPS.261.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportowej dla 20 uczestników Dziennego Domu Pomocy w Pstrągówce (DDP), mających trudności z poruszaniem się, w tym osób z niepełnosprawnościami. Usługa obejmuje dowóz z miejsca ich zamieszkania do DDP w Pstrągówce 128, 38-124 Wiśniowa i ich odwóz do miejsc zamieszkania.
2. Wielkość pojazdu dowożącego osoby ma wynosić nie mniej niż 9 i nie więcej niż 22 miejsc siedzących łącznie z kierowcą.
3. Maksymalna liczba osób wymagających jednocześnie transportu to 22 osoby.
4. Na dzień publikacji ogłoszenia o zamówieniu żaden uczestnik projektu nie porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Jeżeli w okresie realizacji zamówienia (trwania projektu) wystąpi konieczność transportu osoby na wózku inwalidzkim, Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia takiej usługi odpowiednio przystosowanym do tego pojazdem w ramach niniejszego zamówienia tj. bez dodatkowych kosztów po stronie Zamawiającego.
5. Planowana dzienna ilość kilometrów to średnio 113,82 km. Szacunkowa ilość kilometrów podczas trwania umowy wynosi 52 698,88 km. Zamawiający zastrzega, że jest to jedynie szacunkowa wartość kilometrów. Ilość kilometrów może ulec zmianie np. w związku z frekwencją uczestników placówki, itp. Nieosiągnięcie przez Wykonawcę planowanych kilometrów nie może spowodować jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na minimalnym poziomie 10 000,00 km.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera pkt. 2 SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ Istotne postanowienia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu Zamawiający nie otrzymał żadnej oferty od Wykonawców.Zgodnie z art. 255 pkt. 1 pzp „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli (…) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty ".
| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |