„Zagospodarowanie terenu przy pomniku przyrody „Dąb Bartek” w Gminie Zagnańsk” w msc. Zagnańsk, na działkach nr ewid.: 998/2 i 998/9 obręb geodezyjny Zagnańsk, gm. Zagnańsk
Gmina Zagnańsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00101320
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00101320/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-20 08:16
- Lokalizacja
- Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d6887263-3e2d-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 9591671296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00101320 z dnia 2023-02-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu przy pomniku przyrody „Dąb Bartek” w Gminie Zagnańsk”
w msc. Zagnańsk, na działkach nr ewid.: 998/2 i 998/9 obręb geodezyjny Zagnańsk, gm. Zagnańsk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zagnańsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010866
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spacerowa 8
1.5.2.) Miejscowość: Zagnańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-050
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: (41) 300-13-22
1.5.8.) Numer faksu: 41 300-13-73
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zagnansk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagnansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zagnansk.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie terenu przy pomniku przyrody „Dąb Bartek” w Gminie Zagnańsk”w msc. Zagnańsk, na działkach nr ewid.: 998/2 i 998/9 obręb geodezyjny Zagnańsk, gm. Zagnańsk
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6887263-3e2d-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00101320
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002217/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa budynku wielofunkcyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego w msc. Zagnańsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 6.3 „Ochrona i wykorzystanie obszarów cennych przyrodniczo – ZIT KOF” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365370/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.1.31.2022.PZZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia na realizację zadania pod nazwą: „Zagospodarowanie terenu przy pomniku przyrody „Dąb Bartek” w Gminie Zagnańsk” w msc. Zagnańsk, na działkach nr ewid.: 998/2 i 998/9 obręb geodezyjny Zagnańsk, gm. Zagnańsk współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 6.3 „Ochrona i wykorzystanie obszarów cennych przyrodniczo – ZIT KOF” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020.
2. Zadanie ma na celu kompleksowe utworzenie terenu inwestycyjnego, obejmującego zagospodarowanie przyległego terenu przy pomniku przyrody „Dąb Bartek” w Zagnańsku, gdzie projektuje się min.: rozbiórkę istniejącej altany, budowę ciągów pieszych, elementy małej architektury, urządzenia i tablice edukacyjne, tężnię solankową, mur oporowy, ogrodzony plac zabaw, urządzenia sprawnościowe dla seniorów, rzeźby, pomniki i remont istniejącego parkingu, wraz z wykonaniem uzbrojenia terenu i części instalacji, oraz
przebudową kanału sanitarnego i przełożeniem sieci telekomunikacyjnej.
Szczegółowy opis stanowi Załącznik nr 10 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia jest niższa od ceny oferty najkorzystniejszej. Zamawiający nie posiada środków na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5657382,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7449911,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2023-02-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |