Obsługa dwudniowych wyjazdowych szkoleń finansowanych z PO WER, obejmującą zakwaterowanie, gastronomię, wynajem sali i transport w okolicach Warszawy
Rządowe Centrum Legislacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00101986
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-20 11:42
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5262386150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalneHotelarskie usługi noclegoweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Wykonawcy
2 przyznane
STANISŁAW NIZIOŁEKWola Ducka, PL
44 098,56 PLNSTANISŁAW NIZIOŁEKWola Ducka, PL
44 098,56 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.