Modernizacja budynku nr 4 (Oddział Alergologii, Immunologii i Chorób Płuc) na terenie Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku.
SZPITAL DZIECIĘCY POLANKI IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO W GDAŃSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00102140
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00102140/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-20 12:24
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cadaadb9-76cf-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5842728762
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00102140 z dnia 2023-02-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku nr 4 (Oddział Alergologii, Immunologii i Chorób Płuc) na terenie Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL DZIECIĘCY POLANKI IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO W GDAŃSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: Szpital Polanki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294208
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Polanki 119
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-308
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 58 520 93 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 58 552 47 41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitalpolanki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalpolanki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitalpolanki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku nr 4 (Oddział Alergologii, Immunologii i Chorób Płuc) na terenie Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cadaadb9-76cf-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00102140
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00491836
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/ZPZ/374/2022/KP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 14134882,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano - instalacyjnych polegających na:
a) przebudowie i dostosowaniu pomieszczeń budynku nr 4 do. do nowych potrzeb Oddziału Alergologii, Immunologii i Chorób Płuc,
b) dostosowaniu budynku nr 4 Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdań-sku sp. z o. o. do wymagań, zaleceń i przepisów przeciwpożarowych oraz budynków nr 2, 3 i 4 do ww. wymagań w zakresie zewnętrznej sieci hydrantowej lub innego rozwiązania w tym zakresie.
Zamówienie obejmuje roboty budowlane i instalacyjne niezbędne do realizacji zadania pn. „Modernizacja budynku nr 4 (Oddział Alergologii, Immunologii i Chorób Płuc) na terenie Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku” opisanego szczegółowo w Załączniku nr 6 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 7 do SWZ – dokumentacji projektowej.
Zamówienie obejmuje również wykonanie projektów warsztatowych w zakresie uszczegółowienia dokumentacji projektowej, dokumentacji powykonawczej oraz uzyskanie zamiennego pozwolenia na budowę, jeśli taka potrzeba powstanie, a także dodatkowo dokonanie wszelkich uzgodnień oraz uzyskanie wszelkich potrzebnych do pozwolenia zamiennego pozwoleń i uzgodnień.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14100054,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16791812,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14100054,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „WEMA WENTA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5882454905
7.3.3) Ulica: ul. Chłopska 20
7.3.4) Miejscowość: Bolszewo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-239
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14100054,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2023-02-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |