Świadczenie usług nadzoru autorskiego, usług serwisowych w tym modernizacji oprogramowania Systemu Ratusz firmy REKORD wykorzystywanego w UM Katowice w 2025 roku.
MIASTO KATOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00047654
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00047654/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-20 11:49
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a226887-8cf6-4024-90eb-cfbc0f15d3fd
- Identyfikator
- 6340010147
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00047654 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług nadzoru autorskiego, usług serwisowych w tym modernizacji oprogramowania Systemu Ratusz firmy REKORD wykorzystywanego w UM Katowice w 2025 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KATOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Młyńska 4
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-098
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.katowice.eu
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług nadzoru autorskiego, usług serwisowych w tym modernizacji oprogramowania Systemu Ratusz firmy REKORD wykorzystywanego w UM Katowice w 2025 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a226887-8cf6-4024-90eb-cfbc0f15d3fd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00047654
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028883/38/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.65 Świadczenie usług nadzoru autorskiego, usług serwisowych w tym modernizacji oprogramowania Systemu Ratusz firmy REKORD wykorzystywanego w UM Katowice w 2025 roku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00640531
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Firma Rekord SI Sp. z o.o. jest Wykonawcą, który jest w stanie zapewnić, że modyfikacje wykonywane w oprogramowaniu wchodzącym w skład systemu Ratusz nie zaburzą współdziałania pomiędzy sobą poszczególnych modułów systemu i cały system będzie działał poprawnie, co jest bardzo ważne, ponieważ w tym systemie realizowane są takie zadania jak prowadzenie ewidencji kadrowej, finansowo-księgowej Urzędu Miasta Katowice.
Firma Rekord SI Sp. z o.o., jako autor oprogramowania, jest jedyną firmą, która jest w stanie zapewnić, że modyfikacje wykonywane w oprogramowaniu wchodzącym w skład systemu nie zaburzą współdziałania pomiędzy sobą poszczególnych modułów systemu i cały system będzie działał poprawnie. Podział na części nie jest możliwy z uwagi na prawa autorskie, które uniemożliwiają rozdzielenie poszczególnych modułów oraz wprowadzanie modyfikacji czy aktualizacji.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.96.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 945203,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1) Świadczenie usług nadzoru autorskiego:
2) Świadczenie usług serwisu oprogramowania:
3) Świadczenie usług modernizacji oprogramowania Systemu Ratusz firmy REKORD zgodnie z potrzebami Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rekord SI sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5470171440
7.3.3) Ulica: ul. Kasprowicza 5
7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-200
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1167480,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |