Na zawarcie umowy ramowej na roboty budowlane w ramach postepowań PINB na rok 2023
Zarząd Lokali Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00102904
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00102904/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-20 15:26
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3bc210c4-933f-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 7252122232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00102904 z dnia 2023-02-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Na zawarcie umowy ramowej na roboty budowlane w ramach postepowań PINB na rok 2023
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Lokali Miejskich
1.3.) Oddział zamawiającego: ZLM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363752546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Kościuszki 47
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-514
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zlm@zlm.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlm.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zlm_lodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami komunalnymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Na zawarcie umowy ramowej na roboty budowlane w ramach postepowań PINB na rok 20232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bc210c4-933f-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00102904
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007969/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Umowa ramowa z 3 wykonawcami na roboty budowlane związane z realizacją decyzji PINB
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00031680
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.5.2023
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej ustalającej zasady i warunki dotyczące realizacji przekazywanych zleceń na roboty budowlane w ramach postępowań PINB na rok 2023 obejmujące wykonanie wszystkich niezbędnych prac budowlanych, remontowych, zabezpieczających, rozbiórkowych, instalacyjnych, usług geodezyjnych oraz innych niewymienionych, których obowiązek wykonania został nałożony na Zamawiającego w toku prowadzenia postępowania służb Inspekcji Nadzoru Budowlanego (decyzji, wezwań, innych dokumentów) dla budynków lub lokali administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. Polmek Małgorzata Kaleta
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7291019662
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1230000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
umowa ramowa z 3 wykonawcami:Małgorzatą Kaletą prowadzącą działalność gospodarczą na podstawie wpisu do CEIDG pod firmą: P.P.H.U. Polmek Małgorzata Kaleta, ul. Kawowa 12 lok. 1, 93-480 Łódź, NIP: 7291019662, REGON: 470786210, adres e-mail: polmek.poczta@wp.pl, zwaną dalej, zwaną dalej „Wykonawcą 1”,
a
Waldemarem Durańskim prowadzącym działalność gospodarczą na podstawie wpisu do CEIDG pod firmą: Zakład Instalacji Elektrycznych Waldemar Durański, 91-496 Łódź, ul. Nastrojowa 77 lok. 9, NIP: 8330000616, REGON: 470864937, zwanym dalej „Wykonawcą 2”,
a
Przedsiębiorstwem Handlowo-Usługowym Grab-Bud spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000204212, siedziba: ul. Sędziowska nr 16, 91-304 Łódź, REGON: 473238821, NIP: 9471906070, wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł
reprezentowaną przez:
Andrzeja Grabarczyka – Prezesa Zarządu, zwanym dalej „Wykonawcą 3”,
| 2023-02-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |