Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w 2023 roku - II

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PŁOŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00102976
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-02-20 16:14
Lokalizacja
Płońsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
130382558
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżania

Wykonawcy

4 przyznane

PAWEŁ SAWICKIPłońsk, PL
22 500 PLN
PAWEŁ SAWICKIPłońsk, PL
17 500 PLN
PAWEŁ SAWICKIPłońsk, PL
12 500 PLN
PAWEŁ SAWICKIPłońsk, PL
17 500 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.