Zagospodarowanie infrastruktury zlokalizowanej przy istniejącym zbiorniku wodnym w m. Husynne
Gmina Dorohusk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00103218
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00103218/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-21 08:28
- Lokalizacja
- Dorohusk-Osada, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-135bf346-a2ef-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 5632160539
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie kształtowania terenuGrilleWiaty
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00103218 z dnia 2023-02-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie infrastruktury zlokalizowanej przy istniejącym zbiorniku wodnym w m. Husynne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dorohusk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198095
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległości 50
1.5.2.) Miejscowość: Dorohusk-Osada
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-175
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 825661089
1.5.8.) Numer faksu: 825661061
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dorohusk.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugdorohusk.e-bip.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dorohusk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie infrastruktury zlokalizowanej przy istniejącym zbiorniku wodnym w m. Husynne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-135bf346-a2ef-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00103218
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00061822/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Zagospodarowanie infrastruktury zlokalizowanej przy istniejącym zbiorniku wodnym w m. Husynne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00078092
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.Z.P. 271.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 130000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: Zagospodarowanie infrastruktury zlokalizowanej przy istniejącym zbiorniku wodnym w m. Husynne. Szczegółowy zakres prac opisują: przedmiar robót i dokumentacja projektowa obejmująca wykonanie: altany z grilem, zadaszenia nad łąwkami, kosze na śmieci, instalację monitoringu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42214110-3 - Grille
44112100-9 - Wiaty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177004,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177004,50 PLN
| 2023-02-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |