Usługi w zakresie napraw oraz usuwaniu awarii instalacji elektrycznych w nieruchomościach budynkowych i terenach będących 100% własnością m.st Warszawy oraz zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bi(...)

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00103293
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00103293/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2023-02-21 08:50
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48488ad5-9571-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
1181765177
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowychEksploatacja instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ADNES ADAM NESKA I TOMASZ NESKA S.C., ADAM NESKA, TOMASZ NESKAWarszawa, PL · lot 0
280 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00103293 z dnia 2023-02-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi w zakresie napraw oraz usuwaniu awarii instalacji elektrycznych w nieruchomościach budynkowych i terenach będących 100% własnością m.st Warszawy oraz zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bi(...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

1.3.) Oddział zamawiającego: ZGN w Dzielnicy Bielany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 10858838000000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grębałowska 23/25

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-808

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgn-bielany.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgn-bielany.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-48488ad5-9571-11ed-94da-6ae0fe5e7159

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi w zakresie napraw oraz usuwaniu awarii instalacji elektrycznych w nieruchomościach budynkowych i terenach będących 100% własnością m.st Warszawy oraz zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bi(...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48488ad5-9571-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00103293

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00006995/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 usługi w budynkach i lokalach oraz w terenie zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bielany w zakresie konserwacji, napraw ,usuwania awarii wraz z usługą pogotowia w zakresie instalacji elektrycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00033787

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/KT/2023/W

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 250225,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

wykonywanie usługi w zakresie napraw i usuwania awarii instalacji elektrycznych w nieruchomościach budynkowych i na terenach będących 100% własnością m.st. Warszawy oraz zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy na okres od dnia podpisania umowy do 31.12.2023 r. lub do wcześniejszego wyczerpania środków finansowych.:
Zamierzenie 1. wykonywanie napraw i usuwanie awarii instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach mieszkalnych zarządzanych przez ZGN Bielany oraz w lokalach mieszkalnych będących własnością m.st. Warszawy zlokalizowanych w budynkach Wspólnot Mieszkaniowych oraz na terenach nieruchomości gruntowych zarządzanych przez ZGN Bielany wraz z usługą pogotowia elektrycznego po godzinach pracy ZGN Bielany w zakresie usuwania awarii elektrycznych na terenie Dzielnicy.
Zamierzenie 2: wykonywanie napraw i usuwanie awarii instalacji elektrycznych w budynkach i pawilonach z lokalami użytkowymi, w lokalach użytkowych stanowiących 100% własność m.st. Warszawy w budynkach Wspólnot Mieszkaniowych oraz na terenach nieruchomości gruntowych zarządzanych przez ZGN Bielany wraz z usługą pogotowia elektrycznego po godzinach pracy ZGN Bielany w zakresie usuwania awarii elektrycznych na terenie Dzielnicy.
Zamierzenie 3: wykonywanie napraw i usuwanie awarii instalacji elektrycznych w budynku użytkowym będącym siedzibą ZGN Bielany wraz z usługą pogotowia elektrycznego po godzinach pracy ZGN Bielany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych

65320000-2 - Eksploatacja instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADNES A. Neska i T. Neska s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 142101366

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 280000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość usługi razem z należnym podatkiem VAT strony ustalają do kwoty brutto: 280 000,00 zł.
w tym:
Brutto ( PLN) VAT 8% VAT 23% Netto
zamierzenie 1 : 200 000 14 814,81 185 185,19
zamierzenie 2 : 70 000 13 089,43 56 910,57
zamierzenie 3 : 10 000 1 869,92 8 130,08
razem: 280 000 14 814,81 14 959,35 250 225,84

w tym:
cena za jedną 39,60 zł
(słownie: trzydzieści dziewięć złotych i 60/100)
stawka za jednorazową usługę pogotowia 80,00 zł.
1. Termin realizacji umowy strony ustalają od w terminie od dnia podpisania umowy do 31.12.2023 r. lub do wcześniejszego wyczerpania środków finansowych.
2023-02-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi