ZP.271.1.2023 Dostępna gmina Pruszcz – budowa dźwigu osobowego w SP Pruszcz
GMINA PRUSZCZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00103296
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00103296/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-21 08:52
- Lokalizacja
- Pruszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c0763a2-9bfe-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 5591241441
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00103296 z dnia 2023-02-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZP.271.1.2023 Dostępna gmina Pruszcz – budowa dźwigu osobowego w SP Pruszcz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRUSZCZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 33
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-120
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (052) 562 43 05
1.5.8.) Numer faksu: +48 (052) 562 43 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pruszcz@pruszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c0763a2-9bfe-11ed-b4ea-f64d350121d21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP.271.1.2023 Dostępna gmina Pruszcz – budowa dźwigu osobowego w SP Pruszcz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c0763a2-9bfe-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00103296
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00006684/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 "Dostępna Gmina Pruszcz" - budowa dźwigu osobowego w SP Pruszcz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane z w ramach projektu „Dostępny samorząd -granty” realizowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach działania 2.18 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00076702
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 219242,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Na terenie działki nr 436, w miejscowości Pruszcz, przy ul. Kościelnej 4, 86-120 Pruszcz, planuje się budowę dźwigu platformowego/windy przy budynku Szkoły Podstawowej w Pruszczu umożliwiającego dostępność na każdą kondygnację nadziemną w budynku dla osób niepełnosprawnych (parter, I piętro i II piętro). Projektowany dźwig platformowy (winda zewnętrzna) dla osób niepełnosprawnych, z szybem konstrukcji stalowej, z wypełnieniami panelami galwanizowanymi. Konstrukcja szybu posadowiona na płycie fundamentowej, żelbetowej. Dach jednospadowy, konstrukcji stalowej, kryty blachą. Dźwig o napędzie hydraulicznym, z napędem (pompą hydrauliczną) zlokalizowaną poza szybem dźwigu, maksymalny udźwig 400 kg/5 osób.
Szyguły zamówienia przedstawiono w załącznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 359000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 438619,07 PLN
| 2023-02-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |