Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa dróg w obrębie ul. Stawowej, Glinianej, Słonecznej i Składowej w Wołowie wraz ze zmianą organizacji ruchu”
Gmina Wołów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00047785
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00047785/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-20 12:04
- Lokalizacja
- Wołów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa81616d-4f1c-4b71-a3cc-5aa90d339ae3
- Identyfikator
- 9880177496
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00047785 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.
„Przebudowa dróg w obrębie ul. Stawowej, Glinianej, Słonecznej i Składowej w Wołowie wraz ze zmianą organizacji ruchu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 34
1.5.2.) Miejscowość: Wołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713191305
1.5.8.) Numer faksu: 713191303
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wolow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wolow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wolow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.„Przebudowa dróg w obrębie ul. Stawowej, Glinianej, Słonecznej i Składowej w Wołowie wraz ze zmianą organizacji ruchu”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa81616d-4f1c-4b71-a3cc-5aa90d339ae3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00047785
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049733/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przebudowa dróg w obrębie ul. Stawowej, Glinianej i Słonecznej w Wołowie wraz ze zmianą organizacji ruchu - dokumetacja”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00663217
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.:
„Przebudowa dróg w obrębie ul. Stawowej, Glinianej i Słonecznej w Wołowie wraz ze zmianą organizacji ruchu - dokumentacja”
W zakresie opracowania znajduje się dokumentacja projektowa ulicy Stawowej, Słonecznej i Glinianej w Wołowie wraz z miejscami postojowymi, chodnikami, miejscami na odpady segregowane, zieleńcami oraz kanalizacją deszczową, oświetleniem drogowym i przebudową infrastruktury podziemnej kolidującej z inwestycją.
Ul. Słoneczna ma stanowić drogę dwukierunkową, natomiast ul. Gliniana i ul. Stawowa drogi jednokierunkowe. W zakresie zadania należy zaprojektować przebudowę skrzyżowań tych ulic z droga powiatową ul. Leśną wraz z zaprojektowaniem przejścia dla pieszych na ul. Leśnej. Odcinek ul. Glinianej, na którym znajduje się nowa nawierzchnia jezdni należy pozostawić, przebudować jedynie włączenie do drogi powiatowej oraz łącznik z ul. Stawową i Słoneczną. Należy również zaprojektować nową docelową organizację ruchu zgodnie z założeniami dróg jedno i dwukierunkowych.
Działki nr 1, 2/1, 3, 16, 29 AM-39, 8/12, 8/13, 1, 8/10, 8/7, 10, 12/67 AM-38, 36/2 AM-32 obręb Wołów-Miasto, znajdują się we władaniu Gminy Wołów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia przeznaczył kwotę w wysokości 300 000,00 zł brutto. W niniejszym postępowaniu złożono 3 oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zabezpieczył na realizację przedmiotu zamówienia. Mając na uwadze fakt, że Zamawiający nie może zwiększyć kwoty zaplanowanej na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej zachodzi konieczność unieważnienia niniejszego postępowania.| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |