Odbiór, transport i zagospodarowanie innych odpadów komunalnych z terenu Gminy Lesko
LESKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00047840
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00047840/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-20 12:11
- Lokalizacja
- Lesko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09f81bfa-427f-4453-bed5-187795532350
- Identyfikator
- 6881292619
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00047840 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór, transport i zagospodarowanie innych odpadów komunalnych z terenu Gminy Lesko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: LESKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180482670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Lesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: prezes@lpklesko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lpklesko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-09f81bfa-427f-4453-bed5-1877955323501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór, transport i zagospodarowanie innych odpadów komunalnych z terenu Gminy Lesko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09f81bfa-427f-4453-bed5-187795532350
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00047840
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00676059
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA/592/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów zbieranych na terenie działki oznaczonej nr ew. 1391/37 w miejscowości Lesko, na której Leskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. prowadzi Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (adres działki: ul Przemysłowa 7, 38-600 Lesko),
2) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów zbieranych na terenie działek oznaczonych nr ew. 149 i nr ew. 103 w miejscowości Lesko, na których Leskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. zarządza Cmentarzem Komunalnym w Lesku (adres działek: ul. Kochanowskiego i ul. Witosa, 38-600 Lesko),
3) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów zbieranych na terenie działki oznaczonej nr ew. 1391/37 w miejscowości Lesko, na której Leskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. przekazuje odpady pochodzące z czyszczenia ulic i placów na terenie Gminy Lesko, w sposób powodujący przeniesienie odpowiedzialności za gospodarowanie odpadami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90513000-6 - Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |