EZP 104/2022 Przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, w ramach projektu edukacyjnego pn. „Gdyńskie turbo przedszkolaki – (...)”.
Gmina Miasta Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00103967
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-21 12:12
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa przedszkolnego
Wykonawcy
3 przyznane
JOLANTA ŁYSAKOWSKAChorzów, PL
11 500 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
14 505 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
11 801,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.