Utworzenie kąpieliska wraz z budową pomostu w miejscowości Kulików
GMINA SUŁÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00104496
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00104496/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-21 14:32
- Lokalizacja
- Sułów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b89265e-a6c9-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 9222942581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00104496 z dnia 2023-02-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie kąpieliska wraz z budową pomostu w miejscowości Kulików
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUŁÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368598
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sułów 63
1.5.2.) Miejscowość: Sułów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-448
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@sulow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.sulow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b89265e-a6c9-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie kąpieliska wraz z budową pomostu w miejscowości Kulików2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b89265e-a6c9-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00104496
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064056/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Utworzenie kąpieliska wraz z budową pomostu w miejscowości Kulików
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00084281
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2. Przedmiotem zamówienia jest utworzenie kąpieliska wraz z budową pomostu oraz plaży z współtowarzyszącą infrastrukturą w postaci altany oraz parasoli w stylu hawajskim, drewnianej wiaty na urządzenia do sportów wodnych oraz przebieralni dla osób korzystających z plaży. Dodatkowo w celu podkreślenia charakteru planowanej operacji zostaną ustawione sztuczne palmy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ obejmujący dokumentację techniczną, STWiORB oraz przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - „postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego” w związku z naruszeniem art. 280 ust. 1 ustawy Pzp „Od dnia zamieszczenia ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych zamawiający zapewnia, na stronie internetowej prowadzonego postępowania, bezpłatny, pełny, bezpośredni i nieograniczony dostęp do:
1) SWZ – w przypadkach, o których mowa w art. 271 pkt 1 i 2,
2) opisu potrzeb i wymagań – w przypadku o którym mowa w art. 275 pkt 3 – nie krócej niż do dnia udzielenia zamówienia
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający umieścił ogłoszenie o zamówieniu oraz opublikował pełną dokumentację przetargową w dniu 7 lutego 2023 r. Termin otwarcia ofert wyznaczony został na dzień 24 lutego 2023 r. W dniu 21 lutego Zamawiający, poprzez platformę e-zamówienia, otrzymał wiadomość od potencjalnego Wykonawcy o braku dostępności całego dokumentu SWZ zamieszczonego na stronie postępowania z prośbą o jego udostępnienie. Po sprawdzeniu dokumentacji Zamawiający potwierdził, że skan dokumentu SWZ posiada wybrakowane strony i nie został udostępniony w całości. W związku z powyższym ograniczyło to dostęp do pełnej dokumentacji przetargowej co wpłynęło na podjęcie decyzji o unieważnieniu postępowania.
| 2023-02-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |