"Zimowe utrzymanie dróg na drogach powiatowych Powiatu Kłodzkiego w sezonie 2022/2023"
Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00104952
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-22 08:13
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 890723858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
12 przyznanych
PRACOWNIA PROJEKTOWA „ARCO” RYSZARD BABIKNOWA RUDA, PL
15 014,86 PLNPRACOWNIA PROJEKTOWA „ARCO” RYSZARD BABIKNOWA RUDA, PL
14 945,84 PLNBOGUSŁAW KIERAŚKłodzko, PL
8791 PLNZakład Usługowy Henryk PresselOłdrzychowice Kłodzkie, PL
20 109,6 PLNHENRYK PRESSELOłdrzychowice Kłodzkie, PL
29 980,8 PLNMARIAN PLEŚNIARSKIWilkanów, PL
55 782 PLNHENRYK PRESSELOłdrzychowice Kłodzkie, PL
55 360,8 PLNDANIEL PLEWNIAKBystrzyca Kłodzka, PL
19 947,6 PLNTOMASZ ZIELIŃSKINowa Ruda, PL
26 495,64 PLNWOJCIECH THIELNowa Ruda, PL
37 152 PLNWOJCIECH THIELNowa Ruda, PL
31 765,2 PLNTOMASZ ZIELIŃSKINowa Ruda, PL
26 495,64 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.