Wynajem nośników reklamowych oraz usługa emisji spotów reklamowych dla kampanii „Kopernik dla dorosłych” realizowanej w województwie mazowieckim.
Centrum Nauki Kopernik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00105129
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-22 09:03
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010025169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
Wykonawcy
4 przyznane
EUVIC MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
110 700 PLNRE58 SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
61 008 PLNRE58 SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
48 954 PLNRE58 SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
42 804 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.