Kierowca samochodu uprzywilejowanego
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00105368
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-22 10:12
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6422585351
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
5 przyznanych
Osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej Jakub ChawełkaPszów, PL
47 934,72 PLNOsoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej Krystian ProcekRybnik, PL
47 934,72 PLNOsoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej Czesław PolewkaLeszczyny, PL
47 934,72 PLNOsoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej Adam WasilewskiRybnik, PL
47 934,72 PLNOsoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej Sławomir SarnaRybnik, PL
47 934,72 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.