Zagospodarowanie terenu na cele edukacyjno-rekreacyjno-wypoczynkowe przy Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Kocach-Schabach
Gmina Ciechanowiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00106195
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00106195/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-22 15:51
- Lokalizacja
- Ciechanowiec, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2815e302-a6ce-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 7221627540
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00106195 z dnia 2023-02-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu na cele edukacyjno-rekreacyjno-wypoczynkowe przy Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Kocach-Schabach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ciechanowiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza
1.5.2.) Miejscowość: Ciechanowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-230
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 862771145
1.5.8.) Numer faksu: 862771066
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@ciechanowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ciechanowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2815e302-a6ce-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu na cele edukacyjno-rekreacyjno-wypoczynkowe przy Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Kocach-Schabach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2815e302-a6ce-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00106195
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063701/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Zagospodarowanie terenu na cele edukacyjno-rekreacyjno-wypoczynkowe przy Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Kocach-Schabach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00086569
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SG.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Zagospodarowanie terenu na cele edukacyjno-rekreacyjno-wypoczynkowe przy Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Kocach-Schabach”.
2. Wspólny słownik zamówień publicznych (Kody CPV):
45212140-9 Obiekty rekreacyjne
45315300-1 Instalacje zasilania elektrycznego
3. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację zadania polegającego na „Zagospodarowaniu terenu na cele edukacyjno-rekreacyjno-wypoczynkowe przy Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Kocach-Schabach” położonego na działce nr. 438 (obręb ewidencyjny Koce-Schaby). Zakres inwestycji obejmuje: roboty fundamentowe, wykonanie i montaż 3 wiat, obróbki blacharskie i orynnowanie, wykonanie kamiennej konstrukcji elementów grillowych z kamiennym murem osłonowym, utwardzenie dojść i terenu wokół wiat rekreacyjnych, roboty elektryczne , dostawę i montaż wyposażenia wiat oraz urządzenie terenów zielonych, w tym montaż elementów małej architektury.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót, oraz dokumentacja techniczna stanowiące załączniki nr 4 i 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.W dniu 22.02.2023 r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie internetowej informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 256.086,87 zł brutto.
W postępowaniu wpłynęły 2 oferty:
1. na kwotę: 377 436,79 zł,
2. na kwotę: 303 237,76zł,
W związku z powyższym oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia o 47.150,89zł
Weryfikacja możliwości finansowych Gminy wykazała, że Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia o powyższą wartość.
Zachodzi zatem przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2023-02-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |