"Bieżące utrzymanie oznakowania pionowego i poziomego dróg powiatowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie Powiatu Wielickiego w 2023 r.

Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00106561
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00106561/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-23 08:09
Lokalizacja
Wieliczka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d0021666-97d1-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
356378582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń ochronnychMalowanie nawierzchi

Wykonawcy

2 przyznane

CENTRUM TECHNIKI DROGOWEJ INBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
282 764,7 PLN
CENTRUM TECHNIKI DROGOWEJ INBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 1
156 160,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00106561 z dnia 2023-02-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Bieżące utrzymanie oznakowania pionowego i poziomego dróg powiatowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie Powiatu Wielickiego w 2023 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356378582

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp.wieliczka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.wieliczka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0021666-97d1-11ed-b4ea-f64d350121d2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządza drogami powiatowymi zgodnie z postanowieniami ustawy o drogach publicznych.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Bieżące utrzymanie oznakowania pionowego i poziomego dróg powiatowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie Powiatu Wielickiego w 2023 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0021666-97d1-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00106561

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041879/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 "Bieżące utrzymanie oznakowania pionowego i poziomego dróg powiatowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie Powiatu Wielickiego w 2023 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00043439

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.271.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 170723,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

"Bieżące utrzymanie oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie Powiatu Wielickiego w 2023 r.

3.3 Zakres zadania obejmuje bieżące utrzymanie oznakowania pionowego, awaryjne oznakowanie zagrożeń występujących na drogach, wymianę zużytych znaków na nowe, wykonanie zmian organizacji ruchu
3.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
• Wzór umowy –załącznik B do SWZ
• Przedmiar robót– załącznik C1 do SWZ – dla części 1 zamówienie podstawowe
• Przedmiar robót– załącznik C1.1 do SWZ – dla części 1 zamówienie – prawo opcji

• SST - załącznik D do SWZ,
Podane ilości w przedmiarze robót są ilościami orientacyjnymi i w trakcie realizacji mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego.
•Zamawiający jest związany realizacją zamówienia w kwocie wyliczonej na podstawie kosztorysu ofertowego załącznik A1 dla części 1
•Minimalny zakres realizacji zamówienia podstawowego wynosi 95% wartość obliczonej na podstawie kosztorysu ofertowego załącznik A1 dla części 1

3.5 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji opisanego w dokumentach zamówienia. Zamówienie z prawa opcji odbywa się przez jednostronne złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o uruchomieniu opcji. Maksymalny zakres robót wynikających z prawa opcji obejmuje ilości robót określone w przedmiarze załącznik C1.1 dla części 1

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

4.5.5.) Wartość części: 143323,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Bieżące utrzymanie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie Powiatu Wielickiego w 2023 r. ”

3.3 Zakres zadania obejmuje, wykonywanie oznakowania poziomego wg zatwierdzonych do realizacji projektów organizacji ruchu docelowych i czasowych oraz szkiców oznakowania.
3.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
• Wzór umowy –załącznik B do SWZ
• Przedmiar robót– załącznik C2 do SWZ – dla części 2 zamówienie podstawowe
• Przedmiar robót -załącznik C2.1 do SWZ dla części 2 zamówienie – prawo opcji
• SST - załącznik D do SWZ,
Podane ilości w przedmiarze robót są ilościami orientacyjnymi i w trakcie realizacji mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego.
•Zamawiający jest związany realizacją zamówienia w kwocie wyliczonej na podstawie kosztorysu ofertowego załącznik A2 dla części 2 do SWZ.
•Minimalny zakres realizacji zamówienia podstawowego wynosi 95% wartość obliczonej na podstawie kosztorysu ofertowego załącznik A2 dla części 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.) Wartość części: 27400,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282764,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375638,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282764,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CENTRUM TECHNIKI DROGOWEJ INBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120746040

7.3.3) Ulica: ul. Dobrego Pasterza 116

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-416

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282764,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124758,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159731,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156160,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CENTRUM TECHNIKI DROGOWEJ INBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120746040

7.3.3) Ulica: ul. Dobrego Pasterza 116

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-416

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156160,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-02-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane