Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych polegających na usunięciu barier architektonicznych i poprawie dostępności dla osób niepełnosprawnych

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Głubczycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00107099
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00107099/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-23 10:29
Lokalizacja
Głubczyce, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6482667-9d5f-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
7481415846
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00107099 z dnia 2023-02-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych polegających na usunięciu barier architektonicznych i poprawie dostępności dla osób niepełnosprawnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Głubczycach

1.3.) Oddział zamawiającego: SPZOZ Głubczyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311579

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Matii Skłodowskiej-Curie 26

1.5.2.) Miejscowość: Głubczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalglubczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozglubczyce.biuletyn.info.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitalglubczyce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych polegających na usunięciu barier architektonicznych i poprawie dostępności dla osób niepełnosprawnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6482667-9d5f-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00107099

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028988/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont, modernizacja wejścia do budynku SPZOZ z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt sfinansowany z grantu Ministerstwa Zdrowia w ramach projektu Dostępność plus dla zdrowia, którego celem jest poprawa dostępności SP ZOZ w Głubczycach dla osób z niepełnosprawnościami. Finansowanie z budżetu państwa - 15,72%, z budżetu środków europejskich - 84,28% wydatków.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00060183

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/6/01/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj, na podstawie której, możliwa będzie realizacja budowy zarówno pod względem formalnoprawnym jak i technicznym oraz wykonanie robót zgodnie z tą dokumentacją, polegających na usunięciu barier architektonicznych i poprawie dostępności do budynku szpitala dla osób z dysfunkcjami poprzez przebudowę wejścia do budynku wraz z korytarzem, rejestracją pacjentów oraz przylegających pomieszczeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta przez Wykonawcę: Usługi Inżyniersko – Budowlane „BUDMISTRZ” Piotr Górski, Ul. Wolności 27, 47-223 Stare Koźle - z ceną brutto: 671 580 zł.
Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 332 896,60 zł. Brutto. Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia i dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.
2023-02-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane