Budowa ulicy Fredry w Rawie Mazowieckiej.
Miasto Rawa Mazowiecka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00107374
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00107374/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-23 11:21
- Lokalizacja
- Rawa Mazowiecka, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2695c7bd-7d27-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 8351579113
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00107374 z dnia 2023-02-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Fredry w Rawie Mazowieckiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Rawa Mazowiecka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148638
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego
1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 468144711
1.5.8.) Numer faksu: 468144323
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rawamazowiecka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.rawamazowiecka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rawamazowiecka/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ulicy Fredry w Rawie Mazowieckiej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2695c7bd-7d27-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00107374
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00060433/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa ulicy Fredry w Rawie Mazowieckiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00501066
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RPI.271.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2325203,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ulicy Fredry w Rawie Mazowieckiej. Przedmiotowa ulica ma długość 00+580,68 km. Zakres opracowania obejmuje również budowę ulicy Żeromskiego, na odcinku od ulicy Fredry do ulicy Prusa, o długości 00+077,36 km, oraz fragment ulicy Dąbrowskiej
o długości 00+037,10 km.
2. Na odcinkach budowanych ulic przewidziano:
a) wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-bitumicznych na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechaniczne o szerokości 5 m,
b) wykonanie obustronnego chodnika o szerokości 1,5 m z kostki brukowej betonowej na podbudowie z kruszywa łamanego stablizowanego mechanicznie,
c) przebudowę istniejących i budowę nowych zjazdów indywidualnych i publicznych z kostki brukowej betonowej,
d) poprawienie systemu odprowadzania wód opadowych i roztopowych z przedmiotowej ulicy poprzez wybudowanie sieci kanalizacji deszczowej,
e) przebudowę kolidującej sieci teletechnicznej,
f) wykonanie nowego oznakowania pionowego i poziomego,
g) wybudowanie kanału technologicznego.
UWAGA NR 1: Wykonawca zapewni dojazd do posesji na każdym etapie prowadzenia prac budowlanych.
UWAGA NR 2: Zamawiający jest w posiadaniu Promesy Wstępnej nr Edycja3PGR/2021/4490/PolskiLad dotyczącej dofinansowania inwestycji z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji budowlanej, kosztorysie ofertowym/przedmiarze oraz w specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45247110-4 - Budowa kanałów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3681863,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4287303,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3681863,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg MIRDRÓG Mirosław Kozera
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 750238560
7.3.3) Ulica: Tomaszowska 62
7.3.4) Miejscowość: Rawa Mazowiecka
7.3.5) Kod pocztowy: 96-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3681863,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 280 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-02-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |