Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w Lisowicach
Związek Komunalny "Wodociąg Lisowice"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00107624
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00107624/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-23 12:18
- Lokalizacja
- Prochowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ff29413-9008-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 6911966673
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00107624 z dnia 2023-02-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w Lisowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Komunalny "Wodociąg Lisowice"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390183142
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek
1.5.2.) Miejscowość: Prochowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-230
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zkwl@wodociaglisowice.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wodociaglisowice.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.wodociaglisowice.com.pl/172-zamowienia-publiczne.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zbiorowe zaopatrzenie w wodę
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w Lisowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ff29413-9008-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00107624
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00015416/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w Lisowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00015902
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZK.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa SUW w Lisowicach mająca zapewnić zaopatrzenie w wodę w odpowiedniej ilości oraz o odpowiedniej jakości (spełniającej wymagania stawiane wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi) odbiorców zlokalizowanych w miejscowościach położonych na obszarze gmin: Prochowice, Kunice oraz Ruja. Inwestycja będzie polegała na poprawie stanu technicznego i wydajności produkcyjnej istniejącej SUW co zrealizowane będzie poprzez m.in. wykonanie nowego układu uzdatniania wody i zasilania sieci wodociągowej, rozbudowę systemu oczyszczania ścieków technologicznych oraz budowę zbiornika wody czystej gwarantującą zwiększenie retencji.
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w Lisowicach” według dokumentacji projektowej stanowiącej Zał. Nr 6 do SWZ. Adres inwestycji: działka nr 759 w obr. Lisowice, gm. Prochowice.
OPIS ROBÓT DO WYKONANIA W RAMACH ZAMÓWIENIA:
Całość inwestycji obejmuje:
1. rozbiórkę neutralizatora,
2. rozbiórkę zbiornika na nieczystości ciekłe (3 studzienki),
3. przebudowę budynku stacji uzdatniania wody wraz z wykonaniem nowych instalacji oraz demontażem zbędnych instalacji,
4. budowę zbiornika retencyjnego, dwudzielnego o pojemności całkowitej V=623,8 m3 wraz ze skarpą i schodami terenowymi wraz z instalacjami,
5. budowę odstojnika popłuczyn o poj. całkowitej 70,9 m3 wraz z instalacjami,
6. budowę neutralizatora poj. 1,5 m3 wraz z instalacjami,
7. budowę zbiornika na nieczystości ciekłe poj. 1,5 m3 wraz z instalacjami,
8. budowę miejsca gromadzenia odpadów stałych,
9. budowę instalacji międzyobiektowych
10. demontaż zbędnych instalacji międzyobiektowych, w tym kolidujących z nowoprojektowanymi obiektami,
11. wymianę bramy wjazdowej oraz modernizację ogrodzenia w rejonie nowego zbiornika retencyjnego (rozbiórkę części ogrodzenia od strony południowej o długości 39 mb i budowę ogrodzenia o długości 67,5 mb
wraz z zagospodarowaniem terenu oraz niezbędnymi instalacjami, przyłączami zapewniającymi eksploatację istniejących i nowoprojektowanych obiektów zgodnie z ich przeznaczeniem.
Inwestycja będzie realizowana na czynnym, pracującym obiekcie. W celu zapewnienia zasilania sieci wodociągowej i odbiorców w wodę należy przewidzieć wykonanie instalacji tymczasowych uzdatniania wody.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7197000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7197000,00 PLN
| 2023-02-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |