„Wykonanie projektów budowlanych ciągów pieszo-rowerowych na terenie Gminy Radłów”
Gmina Radłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00107852
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-23 13:06
- Lokalizacja
- Radłów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8731001716
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolnePrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Wykonawcy
2 przyznane
JAROSŁAW DZIECHCzechowice-Dziedzice, PL
147 600 PLNJAROSŁAW DZIECHCzechowice-Dziedzice, PL
147 600 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.