Kompleksowe ubezpieczenia dla Gminy Radzionków na lata 2025-2026
GMINA RADZIONKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00048495
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00048495/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-20 13:15
- Lokalizacja
- Radzionków, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb023766-2e20-4971-bad1-c61305f522e9
- Identyfikator
- 6452507545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00048495 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe ubezpieczenia dla Gminy Radzionków na lata 2025-2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZIONKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258807
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Męczenników Oświęcimia 42
1.5.2.) Miejscowość: Radzionków
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-922
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 323887106
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@radzionkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzionkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://radzionkow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Placówek Oświatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP6452448630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kużaja 19
1.5.2.) Miejscowość: Radzionków
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-922
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 322893691
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oswiata@zpo.radzionkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zpo.radzionkow.pl
Zamawiający 3
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP6452448624
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Księżogórska 90
1.5.2.) Miejscowość: Radzionków
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-922
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 327937086
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mosirek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.radzionkow.pl
Zamawiający 4
1.2.) Nazwa zamawiającego: Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP6452223463
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Jana Pawła II 8
1.5.2.) Miejscowość: Radzionków
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-922
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 286 62 51
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: liceum@liceum.radzionkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://liceum.radzionkow.pl/
Zamawiający 5
1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzionkowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP6262444853
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kużaja 19
1.5.2.) Miejscowość: Radzionków
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-922
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 322866544
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ops.radzionkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ops.radzionkow.pl
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowe ubezpieczenia dla Gminy Radzionków na lata 2025-20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb023766-2e20-4971-bad1-c61305f522e9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00048495
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033016/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Kompleksowe ubezpieczenia dla Gminy Radzionków na lata 2025-2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586851
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KP.271.1.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są ubezpieczenia majątkowe wraz
z odpowiedzialnością cywilną i ubezpieczenia komunikacyjne dla Gminy
Radzionków i jej Jednostek organizacyjnych. 2. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres przedmiotu zamówienia: Uar - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk; Ue - Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk; Uoc - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej; Unnwr - Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków rowerzystów; Uocp - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych;
Uac - Ubezpieczenie Auto Casco, w związku z ruchem i postojem pojazdów
od wszystkich ryzyk; Unnw - Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków kierowcy i pasażerów; Uass - Ubezpieczenie Assistance.
4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
66515100-4 - Usługi ubezpieczenia od ognia
66515200-5 - Usługi ubezpieczenia własności
66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów
66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 372222,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 383935,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 372222,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5210420047
7.3.3) Ulica: Rondo Ignacego Daszyńskiego
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-843
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 372222,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1.Umowa ubezpieczenia (umowa generalna) zostanie zawarta na okres 24 miesięcy, licząc od dnia 1 stycznia 2025 r., a w przypadku zawarcia umowy ubezpieczenia po dniu 1 stycznia 2025 r. od dnia podpisania umowy ubezpieczenia i obowiązywać będzie do 31 grudnia 2026 r.2. Umowa ubezpieczenia (umowa generalna) obejmuje dwa okresy obowiązywania ubezpieczenia:
2.1. pierwszy okres: od dnia 1 stycznia 2025 r. (bądź od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia, jeśli została ona zawarta po 1 stycznia 2025 r.) do dnia 31 grudnia 2025 r.;
2.2. drugi okres: od dnia 1 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r.
| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |