Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy szkołach na terenie Gminy Rzeczniów

GMINA RZECZNIÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00048515
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00048515/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-20 13:17
Lokalizacja
Rzeczniów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37d15346-06bf-11ef-9b7e-467806a93518
Identyfikator
5090013568
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęBetonowanieRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

WIESŁAW RADZIEJOWSKIRadom, PL · lot 0
4 745 300,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00048515 z dnia 2025-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy szkołach na terenie Gminy Rzeczniów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RZECZNIÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223971

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: -

1.5.2.) Miejscowość: Rzeczniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-353

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rzeczniow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzeczniow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://rzeczniow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy szkołach na terenie Gminy Rzeczniów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37d15346-06bf-11ef-9b7e-467806a93518

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00048515

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046939/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy szkołach na terenie Gminy Rzeczniów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00314636

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UGR.271.04.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach zadania zaplanowano kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół dwóch szkół położonych na terenie gminy Rzeczniów (Zespołu Szkół im ks. prof. Józefa Pastuszki w Rzeczniowie oraz Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grabowcu). Inwestycja ma na celu poprawę bezpieczeństwa uczniów oraz poprawę estetyki terenów przyległych do szkół.
W zadaniu przewidziano utwardzenie placów oraz wjazdów przynależących do szkół, budowę ogrodzenia, utworzenie bezpiecznych nawierzchni placów zabaw oraz urządzenie placów zabaw, utworzenie ciągów pieszych i terenów zielonych.
Przedmiot zamówienia składa się z 4 zadań:
Zadanie 1: Zagospodarowanie terenu w zakresie dróg dojazdowych i parkingów przy szkole w m. Rzeczniów.
Zadanie 2: Place zabaw z terenowymi urządzeniami sportowymi przy szkole podstawowej w Rzeczniowie
Zadanie 3: Zagospodarowanie terenu w zakresie dróg dojazdowych i parkingów przy szkole w m. Grabowiec.
Zadanie 4: Plac zabaw z terenowymi urządzeniami sportowymi przy szkole podstawowej w Grabowcu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45262300-4 - Betonowanie

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4745300,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4799284,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4745300,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAD-BUD Wiesław Radziejowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7961098498

7.3.3) Ulica: Kozienicka 88

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4745300,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

2025-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane